Díky množství zajímavých možností a atraktivnímu designu, který předčí vaše očekávání, jsou notebooky řady Aspire E skvělou volbou pro každodenní používání. Notebooky Aspire E s mnoha zdokonalenými prvky, výběrem barev a texturovaným kovovým povrchem zlepší každý den.
Parametry notebooku Acer Aspire E15
| Úhlopříčka v palcích | 15.6 “ |
|---|---|
| Operační systém | Linux |
| Kapacita pevného disku | 256 GB |
| Paměť (RAM) | 8 GB |
| Konstrukce | notebook |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Podsvícená klávesnice | ne |
| Frekvence | 2133 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Samostatná grafická karta | ano |
| Paměť grafické karty | 2048 MB |
| Grafické karty | NVIDIA GeForce 940M |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Dotykový displej | ne |
| Mechanika | DVD±R/RW |
| Typ úložného média | SSD |
| Samostatné numerické klávesy | ano |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 2.0 | 1 × |
| USB 3.1 | 1 |
| USB C | 1 |
| Čtečka karet | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| UMTS (3G standard) | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | Ano |
| LAN(RJ45) | ano |
| Express Card slot | ne |
| VGA výstup | ne |
| HDMI výstup | ano |
| DisplayPort | ne |
| Dokovací konektor | ne |
| 64-bitový operační systém | ano |
| Šířka | 381.6 mm |
| Výška | 30.2 mm |
| Hloubka | 259 mm |
| Hmotnost | 2.23 kg |
| Barva | černá |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…