Tento stylový a tenký notebook můžete s hrdostí vzít kamkoliv. Dostatek energie pro celý den díky nejnovějším procesorům Intel a velké výdrži baterie.
Windows Hello
Aplikace Windows Hello vám poskytuje nejrychlejší a nejbezpečnější způsob odemykání zařízení se systémem Windows díky přihlašování bez hesla.
Delší výdrž baterie
Baterie s výdrží 13 hodin2 vám vystačí na celý pracovní den.
Rychlejší bezdrátové připojení
Plynulejší streamování a až pětkrát vyšší rychlost stahování než u řešení 802.11n.
Zvuk vysoké kvality
Díky technologiím Acer TrueHarmonyTM a Dolby AudioTM uslyšíte hlasy a zvukové efekty jasněji.
Čtečka otisků prstů
Integrovaná čtečka otisků prstů1 kompatibilní se systémem Windows Hello umožňuje bezpečné přihlášení k počítači jediným dotykem.
Klíčové vlastnosti Acer Swift 5 Pearl White celokovový (NX.GNHEC.001)
| Manuály ke stažení Acer Swift 5 Pearl White celokovový |
| Ovladače a nástroje ke stažení Acer Swift 5 Pearl White celokovový |
| Ovladače Acer Swift 5 Pearl White celokovový |
Parametry notebooku Acer Swift 5 Pearl White celokovový
| Úhlopříčka v palcích | 14 “ |
|---|---|
| Operační systém | Windows 10 Home |
| Kapacita pevného disku | 256 GB |
| Paměť (RAM) | 8 GB |
| Konstrukce | notebook |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Frekvence | 2500 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Samostatná grafická karta | ne |
| Grafické karty | Intel HD Graphics |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Dotykový displej | ne |
| Typ úložného média | SSD |
| Samostatné numerické klávesy | ano |
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 2 × |
| Čtečka karet | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | Ano |
| LAN(RJ45) | ano |
| VGA výstup | ne |
| HDMI výstup | ano |
| DisplayPort | ne |
| 64-bitový operační systém | ano |
| Šířka | 327 mm |
| Výška | 14.6 mm |
| Hloubka | 228 mm |
| Hmotnost | 1.3 kg |
| Barva | bílá |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…