Nový iPhone 11 navazuje na skvělé modely předešlé generace iPhone X a přináší řadu novinek, které najdete také v nejnovějších modelech 11 Pro. Především je to nekompromisní výkon čipu A13 Bionic, skvělé funkce fotoaparátů pro snímky, videa a selfie, prodloužená výdrž baterie a další skvělé funkce.
| Manuál ke stažení Apple iPhone 11 4GB/128GB White |
| Operační systém | iOS |
| Úhlopříčka v palcích | 6.1 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Kapacita baterie | 3110 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1792×828 |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | bílá |
| FM radio | ne |
| Slot na paměťové karty | ne |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ paměťové karty | ne |
| Šířka | 75.7 mm |
| Výška | 150.9 mm |
| Hmotnost | 194 g |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano+eSIM |
| Počet reproduktorů | 2 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ano |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ano |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | IP68 |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ne |
| Konektor | Lightning pro Apple |
| Počet objektivů zadního fotoap | 2 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 12 mpx |
| Operační paměť / RAM | 4 GB |
| Frekvence procesoru | 2.65 GHz |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| Největší rozlišení objektivu | 12 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…