smartphone s 5,8″ Super Retina XDR displejem • rozlišení 2436×1125 px • Haptic Touch • procesor Apple A13 Bionic • interní paměť 512 GB • trojitý 12Mpx zadní fotoaparát • 12Mpx přední fotoaparát • GPS/GLONASS • Wi-Fi ax • 4G LTE • Bluetooth 5.0 • NFC • zvýšená odolnost vůči prachu a vodě IP68 • odemykání pomocí rozpoznání obličeje Face ID • bezdrátové nabíjení • Dual SIM (nano SIM + eSIM) • operační systém iOS Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.
| NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Operační systém | iOS |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.8 “ |
| Interní paměť / ROM | 512 GB |
| Rozlišení fotoaparátu | 12+12+12 |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2436 x 1125 |
| Typ panelu | OLED |
| Autofokus | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | tmavě šedá |
| FM radio | ne |
| Slot na paměťové karty | ne |
| NFC | ano |
| Šířka | 71.4 mm |
| Výška | 144 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Hloubka | 8.1 mm |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano+eSIM |
| HDR | ano |
| Počet reproduktorů | 2 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ano |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ano |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | IP68 |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ne |
| Konektor | Lightning pro Apple |
| Počet objektivů zadního fotoap | 3 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 12 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…
View Comments
Ve světě Applu platí úplně jiné zákony, než možná znáte. Při pohledu čistě jen na parametry byste si mohli říct, že jde jen o předražený kus železa a nic víc. To by byla ovšem chyba, protože pokud se podíváme na nový iPhone 11....