smartphone s 6,5 ” Super Retina XDR displejem • rozlišení 2688×1242 px • Haptic Touch • procesor Apple A13 Bionic • interní paměť 64 GB • trojitý 12Mpx zadní fotoaparát • 12Mpx přední fotoaparát • GPS/GLONASS • Wi-Fi ax • 4G LTE • Bluetooth 5.0 • NFC • zvýšená odolnost vůči prachu a vodě IP68 • odemykání pomocí rozpoznání obličeje Face ID • bezdrátové nabíjení • Dual SIM (nano SIM + eSIM) • operační systém iOS Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.
| NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Operační systém | iOS |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Rozlišení fotoaparátu | 12+12+12 |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2688×1242 |
| Typ panelu | OLED |
| Autofokus | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| FM radio | ne |
| Slot na paměťové karty | ne |
| NFC | ano |
| Šířka | 77.8 mm |
| Výška | 158 mm |
| Hmotnost | 226 g |
| Hloubka | 8.1 mm |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano+eSIM |
| HDR | ano |
| Počet reproduktorů | 2 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ano |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ano |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | IP68 |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ne |
| Konektor | Lightning pro Apple |
| Počet objektivů zadního fotoap | 3 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 12 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…