ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black

Notebooky ASUS VivoBook řady X jsou navrženy tak, aby vám zprostředkovaly skutečně působivý zážitek z multimediální zábavy. Notebooky VivoBook řady X využívající procesor Intel® Core™ šesté generace, herní grafickou kartu NVIDIA® GeForce® a exkluzivní zvukovou technologii SonicMaster obsahující technologii od společnosti ICEpower® vám přinášejí fantastický obraz i zvuk, jaký jste na notebooku dosud nepoznali.

Atraktivní barvy. Úžasná povrchová úprava

Atraktivní barvy. Úžasná povrchová úprava

Stylové notebooky ASUS řady X určené pro běžné každodenní používání jsou k dispozici v několika atraktivních barvách s texturovanými povrchovými úpravami, které zaručeně vzbudí pozornost okolí. Notebooky ASUS řady X jsou k dispozici ve stříbrné (Silver Gradient), hnědé (Chocolate Brown), modré (Aqua Blue), bílé a červené barvě a mohou se pochlubit elegantním lesklým krytem vyrobeným z prémiového hliníku s klasickým kruhovým motivem nebo efektem broušeného kovu.

Navrženy pro podmanivou zábavu

Navrženy pro podmanivou zábavu

Notebooky ASUS řady X jsou navrženy tak, aby vám zprostředkovaly působivý zážitek z multimediální zábavy. Exkluzivní technologie od společnosti ASUS jako například zvuková technologie SonicMaster využívající technologii od společnosti ICEpower®, technologie ASUS Splendid a technologie ASUS Tru2Life Video přinášejí dokonalý zvuk při sledování filmů i poslechu hudby.

Fantastický zvuk technologie ASUS SonicMaster

Fantastický zvuk technologie ASUS SonicMaster

Zvuková technologie ASUS SonicMaster využívající technologii od společnosti ICEpower® zajišťuje u notebooků ASUS řady X křišťálově čistý zvuk. Notebooky řady X jsou vybaveny 3W reproduktory s rezonanční komorou o objemu 24 cm3 a speciální zvukovodovou ozvučnicí (typu Transmission Line), které dodávají zvuku bohaté a hluboké basy a zvyšují srozumitelnost vokálů. Kromě toho jsou pečlivě vyladěny tak, aby přinesly čistší reprodukci mluveného slova a věrný prostorový zvuk.

Optimální vyladění zvuku pomocí nástroje AudioWizard

Optimální vyladění zvuku pomocí nástroje AudioWizard

Nástroj ASUS AudioWizard vám nabízí pět přednastavených zvukových režimů (Hudba, Film, Hra, Mluvené slovo a Záznam), abyste si mohli vybrat nejlepší nastavení zvuku při jakékoli činnosti. Jednotlivé režimy lze snadno přepínat pomocí jednoduchého a intuitivního rozhraní nástroje AudioWizard.

Vždy dokonalá videa do posledního pixelu!

Vždy dokonalá videa do posledního pixelu!

S technologií ASUS Tru2Life Video budou vaše videa vypadat skvostně. Inteligentní optimalizace každého pixelu ve snímku videa zvyšuje ostrost a kontrast o 150 %, takže se můžete vždy těšit na dokonalou kvalitu obrazu!

Chraňte svůj zrak pomocí režimu ASUS Eye Care

Chraňte svůj zrak pomocí režimu ASUS Eye Care

Většina LED panelů vyzařuje modré světlo, které je hlavní příčinou makulární degenerace a problémů se sítnicí. Režim ASUS Eye Care účinně snižuje úroveň vyzařovaného modrého světla až o 33 %. Zaručuje tak pohodlné čtení a umožňuje předcházet únavě očí či jiným zdravotním potížím.

Nekompromisní výkon

Nekompromisní výkon

Notebook ASUS X540 využívá procesory Intel®, jež jsou zárukou špičkového výkonu. Model X540 je vybaven samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® 900 ( v závislosti na konfiguraci, více informací o grafické kartě najdete v technických specifikacích ), pokročilým integrovaným řadičem paměti, operační pamětí RAM s kapacitou až 12 GB a operačním systémem Windows 10, představuje proto ideální výpočetní platformu pro každodenní využití.

 

Klíčové vlastnosti ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black

 • Intel Core i5 7200U Kaby Lake
 • 15.6″ LED 1920×1080 antireflexní
 • RAM 4GB
 • Intel HD Graphics 620
 • HDD 1TB
 • DVD
 • WiFi
 • Bluetooth 4.0
 • webkamera
 • HDMI
 • USB 3.1 Gen 1
 • USB-C 3.1 Gen 1
 • 3článková baterie
 • Windows 10 Home 64-bit

 

Manuály ke stažení ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black
Manuál ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black – česky.pdf
Ovladače a nástroje ke stažení ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black
Ovladače ASUS VivoBook Max X541UA-DM1224T Chocolate Black

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..