CAT S62 PRO černý (CS62P-DAB-RON-EN)
Cat S62 Pro je pokročilý nástroj, který poskytuje okamžitý přístup k profesionálnímu termovizi v robustním smartphonu – vždy zapnutý, vždy připraven.
Poskytnutí ještě více tepelných detailů, které pomohou lokalizovat a diagnostikovat vlhkost, průvan, únik, hotspot, elektrický zkrat, zablokování nebo zvýšenou teplotu.
Cat S62 Pro obsahuje několik exkluzivních vylepšení poskytujících ještě více tepelných detailů, které pomáhají lokalizovat a diagnostikovat vlhkost, průvan, únik, hotspot, elektrický zkrat, zablokování nebo zvýšenou teplotu.
Je poháněn snímačem FLIR s nejvyšším rozlišením, který je dnes k dispozici, profesionálním snímačem FLIR Lepton 3.5, který přináší obrovské 4x zvýšení počtu tepelných pixelů. V kombinaci s technologií FLIR VividIR přináší Cat S62 Pro vylepšenou kvalitu obrazu, ostřejší obraz a vyšší tepelné rozlišení.
| Manuál ke stažení mobilu CAT S62 PRO |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 6GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 256 GB |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 660 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 2000 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konstrukce telefonu | outdoor,dotykový,odolný |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Systém telefonu | Android 10.0 |
| Nádstavba systému | Bez nádstavby |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | ano |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS,GLONASS,A-GPS,Galileo |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| ne | |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx (3968 x 2976) |
| Fotoaparát | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| 1 | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx (3264 x 2448) |
| Funkce fotoaparátu | automatické ostření,přisvětlovací dioda |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů na těle |
| Senzory | Gyroskop,Senzor přiblížení (proximity),Digitální kompas,Světelný senzor |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ne |
| OTG | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 5.7 “ |
| TFT LCD | |
| Rozlišení displeje | 2160 x 1080 bodů |
| Tvar výřezu | Bez výřezu |
| FM rádio | <ano/td> |
| Barva telefonu | černá barva |
| Šířka výrobku | 7,67 cm |
| Výška výrobku | 15,85 cm |
| Hloubka výrobku | 1,19 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,24 kg |
| Šířka balení | 8,9 cm |
| Výška balení | 16,75 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…