Niceboy X-fit GPS je neuvěřitelně nadupaný sporttester/chytrý náramek. Vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. 22 sportovních aktivit, ze kterých můžete vybírat. S nimi spojené přesné měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a další sportovní údaje.¨
| Manuál ke stažení Chytrý náramek Niceboy® X-fit GPS černá |
| Značka: | Niceboy |
|---|---|
| Smart: | Ano |
| Určené pro: | unisex |
| Slot na SIM: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
|---|---|
| Bluetooth: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Nabíjení z USB: | Ano |
| Barva: | černá |
|---|---|
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Hmotnost: | 30 g |
| Hloubka: | 227 mm |
| GPS: | Ano |
|---|---|
| Ant Plus: | Ne |
| Obsah balení: | “Fitness náramek Niceboy X-fit GPS Návod k obsluze |
|---|
| Dotyková obrazovka: | Ano |
|---|---|
| Zobrazení: | OLED |
| Podporovaný OS: | Android, iOS |
|---|
| Funkce: | monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr |
|---|---|
| Aktivita: | cyklistika, turistika, fitness, běh |
| Typ nabíjení: | USB |
| Vodovzdornost: | voděodolný |
| Materiál řemínku: | plast |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…