Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black N-7567-N2-714

15palcový notebook ideální pro hráče. S realistickou grafikou NVIDIA® GeForce®, 100% klávesnicí a výkonným procesorem pro špičkový herní výkon.

Neuvěřitelné detaily: Samostatná grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti má vlastní grafickou paměť, která není sdílena s procesorem, takže můžete hrát při náročném nastavení.

Více energie než kdy dříve: Až čtyřjádrové procesory Intel® Core™ i7 sedmé generace jsou v souladu s podrobnou grafickou architekturou a dodávají dnešním hrám náročným na prostředky nejostřejší obraz.

Když vidíte, dokážete to: Nedotykové varianty s antireflexní úpravou a rozlišením Full HD nebo 4K UHD rozzáří jasný obraz v celé herní slávě.

Připraven pro hraní

Připraven pro hraní

Počítače Dell připravené pro hraní jsou vyrobeny speciálně s ohledem na specifické a náročné požadavky
hrajících uživatelů. Nejrychlejší procesory a výkonná samostatná grafika
zintenzivňují zážitky a přibližují je k realitě.

Zůstává chladný i v horké akci

Porazí teplo: Horký notebook by to nedokázal. Seznamte se s revoluční konstrukcí chlazení, která umožňuje práci procesoru a grafiky na plný potenciál, bez vytváření horkých míst. Optimální umístění zadních výstupních větracích otvorů a dvou naddimenzovaných ventilátorů umožňuje nejen snížení hluku ventilátorů, ale také odvod tepla od vás i notebooku.

Design a součásti připravené pro hry

Design a součásti připravené pro hry

Ohromující zvuk: Všechny bitevní pokřiky i hudbu vylepší vpřed směřující reproduktory, subwoofer a technologie Waves MaxxAudio® Pro. Čas není vaším soupeřem: 74Wh baterie umožňuje hrát, aniž byste museli během boje náročně hledat zásuvku.

Postaven pro reálný svět

Chceme, abyste svůj nový počítač v nejbližších letech milovali. Proto spolehlivost všech notebooků Inspiron testujeme nejen na místech, kde byste to čekali, ale také na neznámých stezkách do budoucnosti.

Zatopte mu: Notebooky Inspiron testujeme na krátkodobé působení drsných podmínek při teplotě až 65 °C / 149 °F (například v šatnách či zamknutých autech).

Na čem vše visí: Závěsy notebooků Inspiron. Testujeme, zda i po 20 000 otevřeních a zavřeních víka zůstanou pevné.

Klíč k úspěchu tvoří klávesy: Běžné klávesy testujeme na 10 milionů úhozů, tlačítka dotykové podložky na 1 milion použití. Bez selhání. V psaní svého románu můžete v klidu pokračovat.

Tlačítka: Nezáleží na tom, jak vypínač a tlačítka multimédií nastavíte. Musí vydržet až 40 000 stisknutí. A vydrží je.

Zkroucení a otáčení: Klidně říkejte, že to je zbytečné. Když základnu a víko každého notebooku Inspiron více než 25 000krát otočíme, můžeme vás ujistit, že jsou součásti uvnitř dobře ochráněny.

Vždy vhodné řešení: Ke 30 vyjmutím a vložením baterie notebooku Inspiron se nejspíš nedostanete, ale můžete se spolehnout na to, že jsme vyzkoušeli i tohle.

Klíčové vlastnosti notebooku Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black ( N-7567-N2-714R)

 

Manuály ke stažení Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black
Manuál Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black – česky.pdf
Ovladače a nástroje ke stažení Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black
Ovladače Dell Inspiron 15 (7000) Gaming Black

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..