FUTURENET sociální síť

FutureNet je nová sociální síť, která vznikla na konci roku 2014. Není to jenom taková obyčejná sociální síť na které jste zvyklí např. z Facebooku. Tahle síť Vám ještě za Vaší aktivitu je schopná zaplatit.

FUTURENET

Posílejte poštu, lajkujte, doporučujte, sdílejte Váš status, pište komentáře, pozvěte přátelé, hrajte si hry, používejte multimediální služby, bavte se a mnohem více…a … vydělávejte peníze!

Tato síť nabízí 10 druhů příjmu.

sociální síť – reklama – internetový obchod – produkty a služby – aplikace – hry – investování – kryptoměna – výplaty ve zlatě – kavárny – auta – cloud – volání – kasino – překladač – blogy

Registrace ZDARMA (možno i jako FREE člen) => Vstup do FutureNet

Facebook skupina => https://www.facebook.com/groups/FutureNetCZSK/

Co se událo nového:

1. června 2015 – Futurenet začal měsíčně vyplácet provize z akcií ,každý víkend pro začátek pár dolarů , ale cena půjde jistě nahoru a hodně ….

1. července 2015 – Spuštěna Futurenet aplikace Android pro tablety a mobilní zařízení na Google Play , aplikace pro ostatní zařízení budou následovat .

1. srpna 2015 – Tv vysílání pouze na platformě Futurenet – vlastní Tv

1. září 2015 – Přípravy na start Power Matrixu (28.9. start), aplikace pro iOS ( testuje se ) , nové stránky Fan Page , PayPal elektronická peněženka , vše v přípravě do konce září …..

1. října 2015 – Online hry – Futurenet bude mít vlastní online hry s platbami přes kreditní karty , samozřejmě s procenty z výdělků pro nás jako uživatele za hraní ostatních hráčů ….

Prohlédněte si Futurenet marketingový plán

Od 28. září start POWER MATRIXU

Informace: Power-Matrix-Czech.pdf stálý měsíční příjem.

Získej jej ještě dnes a prvními kroky začni v plnění svých snů. S FutureNet a matricí Power Matrixu, budete mít k dispozici nový nástroj pro zkrácení vaší cesty k úspěchu.

Power matrix

Za pouhých 10 dolarů získáte další výhody, svoji kancelář s veškerou administrativou, a přístup ke všem produktům společnosti a Vaše prodejní stránky.

  • Futurenet Cloud 50 GB (uložiště o velikosti 50GB)
  • Futurenet akademie
  • Futurenet Video email
  • Fanpage webové stránky
  • Reklamu v hodnotě 10 dolarů

Registrace ZDARMA (možno i jako FREE člen) => Vstup do FutureNet

Facebook skupina => https://www.facebook.com/groups/FutureNetCZSK/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..