Garmin Fenix 5S stříbrné/bílé

Hodinky řady Fenix 5, ideální pro sportovce a dobrodruhy, vám pomohou překonat včerejší rekord a zároveň umožní použití map a hudby. Jedná se o zesílené a dokonale navržené hodinky s barevnými mapami s funkcí výpočtu trasy, funkcí měření srdeční frekvence na zápěstí, pamětí pro asi 1 000 písní a funkcí Garmin Pay, díky níž můžete platit bezkontaktně.

Cesta k úspěchu

Ať už jste ve městě nebo na stezce, všechny hodinky řady fēnix 5 Plus mají vestavěné mapy a navigační funkce, které vám pomohou orientovat se a udržet vás na silnici. Předinstalované barevné mapy TopoActive Europe jsou optimalizovány pro extrémně intuitivní navigaci a pohodlné sledování vaší aktuální polohy. Pro milovníky běhu a cyklistiky používá zařízení mapování popularity, které využívá miliony kilometrů dat z Garmin Connect k objevování místních tras kdekoli.

Vysoce kvalitní materiály, trvanlivost a vynikající parametry

Hodinky řady Fēnix 5 Plus jsou navrženy pro náročné expedice a jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Jsou k dispozici v různých provedeních, včetně nerezového rámu s PVD povlakem a titanového rámu s DLC povlakem. Jasný, barevný a transflektivní Garmin Chroma Display ™ s podsvícením LED zaručuje vysoké čitelnost za všech podmínek – dokonce i na slunci. Některé modely řady fēnix 5 Plus používají konvexní safírový krystal se zvýšenou pevností pro odolnost proti poškrábání.

Lepší satelitní příjem

Každé sledování fēnix 5 Plus kromě komunikace GPS a GLONASS také přijímá signály ze satelitů Galileo, což vám umožní zůstat v kontaktu i v nejtěžších podmínkách. Kromě mapových směrů poskytuje každý hodinky výškoměr, barometr a kompas. To zvyšuje úroveň informovanosti o životním prostředí. Vestavěný výškoměr usnadňuje ovládání rozdílu nadmořské výšky při pěší turistice a tříosý elektronický kompas s kompenzací náklonu neustále určuje váš směr, ať už jste v pohybu nebo ne.

Pokročilé statistiky účinnosti

Všechny hodinky řady Fēnix 5 Plus mají pokročilé funkce školení, které vám pomohou sledovat výkon a fyzickou kondici. Využijte fyziologická měření , dynamiku běhu a další pro sledování statistik tréninku, měření pokroku a zlepšení fyzické kondice. Stav školení je nový nástroj, který automaticky vyhodnocuje vaši nedávnou historii školení a ukazatele výkonu. Díky tomu zjistíte, zda trénujete rovnoměrně, příliš tvrdě nebo dosáhnete vrcholu formy. Účinek anaerobního tréninku je měření, které poskytuje informace o tom, jak trénink ovlivňuje vaše schopnosti. Můžete si také prohlédnout celkové tréninkové zatížení, Zařízení podporuje speciální předinstalované profily aktivity: plavání, běh, jízda na kole, turistika, lyžování, veslování, pádlování a mnoho dalších. A pokud chcete zvýšit svou motivaci, stáhněte si pokročilá cvičení a tréninkové plány od Garmin Connect.

ClimbPro

Toto je speciální funkce, která poskytuje údaje v reálném čase o aktuálních a nadcházejících stoupáních do kopce a z kopce pro předem načtené aktivity během běhu na lyžích, na horských kolech nebo při jízdě na silnici.

Měření srdečního tepu v karpalu

Technologie měření zápěstí Elevate ™ umožňuje sledovat srdeční frekvenci, aniž byste museli připevňovat popruh se senzorem na hruď. Kromě počítání kroků a sledování spánku hodinky používají měření srdeční frekvence k shromažďování informací o spálených kaloriích a měření intenzity cvičení. Měří také variabilitu srdeční frekvence, což pomáhá při hodnocení úrovně aktivity, na kterou je tělo připraveno.

Motivační hudba

Máte píseň, která vás navine před závodem nebo tvrdým tréninkem? S fēnix 5S Plus můžete poslouchat hudbu, takže váš telefon může zůstat doma (v paměti hodinek pojme až 1000 skladeb). Stahování skladeb a vytváření seznamů skladeb vašich oblíbených skladeb je snadné.

Plaťte rukou

Aby byl fēnix 5S Plus přizpůsoben vašemu aktivnímu životnímu stylu, je připraven podporovat bezkontaktní platební funkci Garmin Pay. Plaťte za nákupy v mžiku a peníze a platební karty nechte doma.

Zůstaňte v obraze s inteligentními funkcemi

Všechny hodinky řady fēnix řady 5 Plus podporují inteligentní upozornění, pokud jsou spárována s kompatibilním zařízením. 6 E-maily, textové zprávy a upozornění můžete přijímat přímo na hodinky.

Provozní výkon

Přidejte si do tréninku data o výkonu stažením aplikace Running Power z obchodu Connect IQ do kompatibilních hodinek . Aplikace vyvinutá společností Garmin Labs používá měření, jako je tempo, vertikální odchylka, sklon a dokonce i rychlost a směr větru.

Klíčové vlastnosti Garmin Fenix 5S stříbrné/bílé (010-01685-01)

 • chytré hodinky
 • 1,1″ CHROMA displej s rozlišením 218×218 px
 • výdrž baterie 9 dní
 • optický snímač srdečního tepu
 • GPS/GLONASS
 • monitorování denní aktivity
 • 3osý kompas
 • gyroskop
 • barometrický výškoměr
 • akcelerometr
 • vodotěsné do 10 ATM
 • Bluetooth
 • příjem mobilních notifikací
 • personalizace vzhledu

 

 

Manuály ke stažení Garmin Fenix 5S stříbrné/bílé (010-01685-00)
Manuál Garmin Fenix 5S stříbrné/bílé (010-01685-00) – česky.pdf
KOUPIT ONLINE

NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ

Technické parametry Garmin Fenix 5S stříbrné/bílé (010-01685-00)

Konektivita
GPS Ano
Konstrukce a harware
Typ displeje barevný
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4,2 cm
Výška výrobku 4,2 cm
Hloubka výrobku 1,45 cm
Hmotnost výrobku 0,07 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11 cm
Výška balení 10 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 0,34 kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..