Garmin Vivoactive Optic (velikost L) černé

Měření srdeční frekvence po celou dobu


Díky technologii srdečního rytmu Elevate 3 se můžete zbavit hrudního popruhu a změřit srdeční frekvenci na zápěstí při cvičení všech sportů (s výjimkou plavání, kde není k dispozici optická srdeční frekvence). Na základě vašich údajů o srdeční frekvenci vypočítají Vivoactive HR hodinky vaše spálené kalorie a určí intenzitu cvičení, čímž získáte přesnější údaje o tom, jak moc se snažíte.

Sledujte každou vaši aktivitu

Běh, jízda na kole a lyžování, plavání, golf a mnoho dalších sportů s hodinkami HR. Vestavěné sportovní aplikace využívající systém GPS monitorují vaše statistiky a telefonická oznámení vám umožní zůstat v kontaktu po celou dobu – takže vyvážíte práci a zdraví. vívoactive HR sleduje vaši aktivitu po celý den: počítá vaše kroky a podlahy, stejně jako sleduje váš spánek a počítá minuty intenzivní aktivity. Díky funkci automatické detekce aktivity, in vivo aktivní HR ukládá data o činnosti, i když zapomenete stisknout tlačítko Start. Také se nemusíte starat o napájení vašich hodinek. Baterie vydrží až 8 dní v režimu sledování hodin / aktivity nebo až 13 hodin při používání funkce GPS.

Tipy Garmin Connect Insights

Během dne se Vivoactive HR hodinky automaticky synchronizují s Garmin Connect. Garmin Connect Mobile je jedinou bezplatnou aplikací, která vás „naučí“ a poskytuje informace, které vám pomohou dosáhnout lepších a lepších výsledků. Patří sem signály, že je čas se pohnout, pokud chcete dosáhnout cíle počítání kroků, a zprávy o dokončení cíle. Kromě toho obdržíte zdravotní tipy od odborníků, kteří se stanou něčím jako virtuální trenér.

Na útěku


Díky vestavěnému akcelerometru a GPS modulu běží Vivoactive HR monitory jak uvnitř, tak venku. Hodinky lze nastavit na: upozornění na srdeční frekvenci, tempo a intervaly běh / chůze. Další vzdělávací funkce patří Auto Lap ® a Auto Pause ® . Po dokončení běhu zařízení zobrazí souhrn se statistikami o celkovém počtu ujetých kilometrů, spálených kaloriích, průměrném tempu a celkové době.

Na kole

Cyklistická aplikace využívající systém GPS měří čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Je kompatibilní se 4 senzory, jako jsou senzory rychlosti a kadence , díky kterým můžete měřit svůj pokrok během výcviku a dojíždění. Pracuje také s inteligentním osvětlením kol a radarem Varia ® pro zvýšení bezpečnosti při jízdě.

Ve vodě


Přejít na bazén a zobrazit podrobné statistiky, včetně celkové vzdálenosti a intervalu, tempo, počet pohybů, styl plavání a mnoho dalšího. Aplikace plavání vypočítává účinnost plavání pomocí indikátoru SWOLF, což je součet času a počtu pohybů potřebných k plavání po délce bazénu. Díky funkci intervalového měření můžete snadno pozastavit a poté pokračovat v tréninku. Na konci tréninku hodinky zobrazí souhrn údajů, který zahrnuje intervaly a průměry pro aktuální relaci, celkový čas a osobní záznamy.

Hraní golfu

Hrajte každý den na novém hřišti stažením jedné z více než 40 000 map golfových hřišť z celého světa z naší databáze golfových hřišť . Golfová aplikace má zjednodušený pohled na zelenou, pomáhá sledovat výsledky a určuje, zda jste pod nebo nad normou.

Pádlování

Pokud máte rádi stojící veslování – uvnitř nebo na volné vodě – vestavěná aplikace pro stojící veslování sleduje a zobrazuje všechny vaše statistiky. Na první pohled zkontrolujte své tempo, celkový čas, vzdálenost a pohyby, ať už jste pádlování na otevřené vodě nebo cvičení v tělocvičně.

Na svazích

Když lyžujete nebo nastupujete, Vívoactive HR měří vaši rychlost ve třech rozměrech pomocí výpočtu rychlosti a vzdálenosti na svahu vzhledem k zeměpisné šířce a délce. Navíc aplikace počítá ukončení a nabízí možnost aktivace funkce Auto Pause, která automaticky zastaví stopky, když zastavíte nebo použijete příkaz.

Zůstaňte v obraze


Hlídání Vívoactive HR jemně vibruje, když obdržíte oznámení na kompatibilním mobilním zařízení – od hlasových hovorů po oznámení od webů sociálních sítí a dalších aplikací. vívoactive HR také zobrazuje údaje o počasí, teplotu a další užitečné informace. Kromě toho vám umožňuje ovládat přehrávání hudby v telefonu, lokalizovat telefon 1 , dálkově ovládat sportovní kameru VIRB ® a také umožňuje přátelům a rodině sledovat vaše aktivity v reálném čase díky LiveTrack. Vivoactive HR hodinky si můžete přizpůsobit pomocí řady obličejů, datových polí, widgetů a aplikací z obchodu Connect IQ.

Ukažte, co je pro vás důležité

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Garmin Face It a vložte fotografii ze svého smartphonu do ciferníku. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci a poté vybrat obrázek z fotogalerie a styl zobrazení času a nastavit ho jako ciferník. Ať už to bude krásný výhled z poslední cesty nebo fotografie vašeho domácího mazlíčka, díky aplikaci Garmin vaše hodinky získají osobní dotek.

Klíčové vlastnosti Garmin Vivoactive Optic (velikost L) černé (010-01605-06)

  • Chytré hodinky GPS s barevnou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, kterou lze snadno přečíst i na přímém slunečním světle
  • Vestavěné sportovní aplikace, které používají systém GPS při běhu, jízdě na kole, plavání 5 a více – není nutné připojení k telefonu
  • Přizpůsobte si svůj vzhled pomocí bezplatných vzorů ciferníku, widgetů a aplikací z obchodu Connect IQ
  • Když je zařízení spárováno s telefonem, získejte oznámení z telefonu¹ a pokyny od Garmin Connect
  • Může pracovat až 8 dní na baterii v režimu sledování hodin / aktivity nebo až 13 hodin při používání funkce GPS

 

 

Manuály ke stažení Garmin Vivoactive Optic (velikost L) černé (010-01605-06)
Manuál Garmin Vivoactive Optic (velikost L) černé (010-01605-06)– česky.pdf

 

KOUPIT ONLINE

 

NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ

Technické parametry Garmin Vivoactive Optic (velikost L) černé (010-01605-06)

Funkce
Funkce a monitoring aktivit krokoměr, čas, budík, vibrace, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, měření rychlosti, měření vzdálenosti
Notifikace z telefonu ano
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor
Materiál
Materiál náramku Guma
Výměnný náramek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Výdrž baterie 13 hod.
Možnost nabíjení – konektor Dock
Operační sytém
Operační systém Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Menu v češtině Ne
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Bluetooth Ano
Senzory Barometr, Akcelerometer, Výškoměr, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie, Kompas
Možnosti SIM Ne
Konstrukce a harware
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Typ displeje barevný
Úhlopříčka displeje (palce) 1,39
Rozlišení displeje 205 x 148
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3,02 cm
Výška výrobku 5,7 cm
Hloubka výrobku 1,14 cm
Hmotnost výrobku 0,05 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16,5 cm
Výška balení 7,9 cm
Hloubka balení 6,4 cm
Hmotnost balení 0,2 kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..