Garmin VivoSmart Optic s GPS, velikost L modrý

Skupina vívosmart HR + se naučí vaši současnou úroveň aktivity a poté stanoví osobní, dosažitelný denní cíl. Když jsou splněny hlavní cíle, přístroj upraví cíle na další den a postupně vás nasměruje k zdravějšímu životnímu stylu. Po celý den vám kapela připomíná, abyste zůstali v pohybu. Po 1 hodině nečinnosti vás bude lišta pohybu a vibrace informovat, že je čas se pohnout. Udělejte si krátkou procházku a vynulujte snímač neaktivity.

Inteligentní monitor aktivity se srdeční frekvencí na zápěstí a GPS

 • GPS sleduje vzdálenost a tempo při vykreslování vaší cesty nebo chůze na mapě
 • Vodotěsný, elegantní čelenka je pohodlný na nošení po celý den a dotykový displej, který je vždy na ruce, je snadno čitelný i na přímém slunečním světle
 • Počítá kroky, spálené kalorie, stoupající podlahy, měří vzdálenost, intenzitu aktivity a srdeční frekvenci na zápěstí
 • Získejte z telefonu upozornění na nové e-maily, hovory, texty, upozornění ze sociálních sítí a mnoho dalšího – vše na zápěstí
 • Automatická synchronizace a spolupráce s mobilní aplikací Garmin Connect Mobile vám umožní přijímat výzvy, prohlížet data a přijímat tipy Garmin Connect Insights

Stanovení intenzity vaší aktivity měřením srdeční frekvence zápěstí


Sledovač aktivity vívosmart HR + s technologií srdeční frekvence zápěstí Elevate měří srdeční frekvenci 24 hodin denně. Nabízí volnost pohybu bez nutnosti dalších popruhů s monitorem srdeční frekvence. vívosmart HR + vám poskytuje přesné informace o spálených kaloriích na základě vaší srdeční frekvence. Bez ohledu na to, zda jdete jogging, hrajete týmovou hru nebo se účastníte výcvikového tábora, měří skupina intenzitu cvičení a počítá minuty intenzivní aktivity. Tato funkce vám umožní sledovat váš pokrok při plnění vašich cílů aktivit doporučených zdravotnickými organizacemi, jako je Světová zdravotnická organizace (WHO). Kromě toho lze vívosmart HR + při spárování s jiným kompatibilním zařízením Garmin použít jako monitor srdeční frekvence.

Vezměte tracker aktivity do posilovny nebo na stezku


Inteligentní monitor aktivity vívosmart HR+ monitoruje vzdálenost, čas a tempo činnosti uvnitř i venku. Díky vestavěnému přijímači GPS jsou měření vzdálenosti a rychlosti ještě přesnější a mapuje se procházka nebo běh. Vívosmart HR + kromě sledování běhu, kroků a kalorií počítá i stoupání podlahy a minuty intenzivní aktivity.

Zůstaňte v obraze

Pásmo vívosmart HR + se automaticky synchronizuje s vaším smartphonem po celý den a přenáší vaše údaje o činnosti na bezplatnou platformu Garmin Connect. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Garmin Connect Mobile nebo se přihlásit do počítače Garmin Connect a ukládat, plánovat a sdílet své aktivity. Spojte se s ostatními uživateli a přijímejte výzvy a soutěžte. Chcete-li přesně sledovat své kalorie, můžete si vytvořit účet na MyFitnessPal a propojit ho s účtem Garmin Connect. To vám umožní porovnat počet spotřebovaných kalorií s celkovým počtem spálených kalorií, které vívosmart HR + zaznamenává po celý den.

Přesuňte IQ

S Move IQ ® nemusíte při spuštění nové aktivity spouštět nebo zastavovat časovač aktivity. Zařízení vivosmart HR + automaticky rozlišuje pohyby při chůzi, běhu, plavání a dokonce i tréninku na eliptickém stroji. Svou každodenní aktivitu si můžete prohlédnout na Garmin Connect.

Inteligentní funkce

Zůstaňte v pohybu a zůstaňte ve spojení s konektivitou vívosmart HR +. Pokaždé, když obdržíte oznámení od kompatibilního smartphonu , vivosmart HR + jemně vibruje a zobrazí příslušné informace. Další informace zobrazíte klepnutím na obrazovku a posunutím prstu po něm. Další funkce umožňují ovládat přehrávání hudby a sportovní kameru VIRB (prodává se samostatně) a také najít ztracený telefon.

Klíčové vlastnosti Garmin VivoSmart Optic s GPS, velikost L modrý (010-01955-44)

 • chytré hodinky
 • akcelometr
 • výdrž baterie 8 hod (GPS), 5 dnů (hodinky)
 • LCD displej
 • voděodolné (5 ATM)
 • GPS
 • alarm pro neaktivitu
 • 12/24hod formát času
 • vzdálenost
 • monitoring spánku
 • kroky
 • smart notifikace
 • Bluetooth
 • ovládání hudby
 • snímač srdeční frekvence ze zápěstí

 

 

Manuály ke stažení Garmin VivoSmart Optic s GPS, velikost L modrý (010-01955-44)
Manuál Garmin VivoSmart Optic s GPS, velikost L modrý (010-01955-44) – česky.pdf

 

KOUPIT ONLINE

NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ

Technické parametry Garmin VivoSmart Optic s GPS, velikost L modrý (010-01955-44)

Funkce
Funkce a monitoring aktivit krokoměr, čas, spánek, měření vzdálenosti
Notifikace z telefonu hovor, SMS, email
Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Operační sytém
Operační systém Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Konektivita
GPS Ano
Bluetooth Ano
Senzory Akcelerometer, Krokoměr, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Konstrukce a harware
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Typ displeje černobílý
Úhlopříčka displeje (palce) 1.1
Rozlišení displeje 160 x 68
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2,2 cm
Výška výrobku 7 cm
Hloubka výrobku 1,3 cm
Hmotnost výrobku 0,02 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7 cm
Výška balení 6,8 cm
Hloubka balení 14 cm
Hmotnost balení 0,14 kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..