Honor 6A Dual SIM 16 GB zlatý
Zadní fotoaparát s rozlišením 13 MP je vybaven snímačem SONY BSI 4. generace, širokou clonou F 2.0 a HDR technologií se dvěma blesky LED. Přední fotoaparát nabízí rozlišení 5 MP, snímač s velikostí pixelu 1,4 µm, pozorovací úhel 88 stupňů a možnost fotografování panoramatických selfie.
Vysoce kvalitní 5palcová obrazovka FHD
Pětipalcová obrazovka JDI FHD nabízející 445 PPI, ultra tenký rámeček 2.86 mm a poměr obrazovky ke konstrukci 75 %. Hladká, citlivě reagující obrazovka s Corning Gorilla Glas 3 odolným proti poškrábání a ulpívání otisků prstů.
Akumulátor 3100 mAh se systémem SmartPower 2.0
Akumulátor 3100 mAh Li-ion s hustotou energie do 590 Wh/L. Funkce SmartPower 2.0 optimalizuje hardware a software a redukuje spotřebu energie až o 30 %.
Silnější signál umožňuje neomezenou komunikaci
Vyšší kvalita hovorů a díky anténě s příjmem vyšším o 3 dB a plynulejší surfování po Internetu, dokonce i při slabém dosahu sítě. Inteligentní technologie využívání antény, magnetická anténa a inovativní využití portu USB.
Úplně nový EMUI 2.3 se 489 zdokonaleními
489 zdokonalených funkcí, okolo 1000 dodatečných optimalizací. Každý měsíc nová tapeta Magazine Unlock v plakátové kvalitě.
Klíčové vlastnosti mobilu Honor 6A Dual SIM 16 GB zlatý
| Manuály ke stažení Honor 6A Dual SIM 16 GB zlatý |
Parametry mobilního telefonu Honor 6A Dual SIM 16 GB zlatý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5 “ |
| Interní paměť / ROM | 16 GB |
| Operační paměť / RAM | 2048 MB |
| Kapacita baterie | 3020 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 1200 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | microSD/SDHC |
| Šířka | 71 mm |
| Výška | 143.7 mm |
| Hmotnost | 143 g |
| Hloubka | 8.2 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…