Honor 8X 4GB 128GB Červená
FullView displej s bezrámečkovým designem. Bezrámečkový HD FullView displej s pokročilou technologií chip-on-film (COF) a speciálním designem antény. Šířka pouze 4,25 mm od dolního okraje a neuvěřitelný poměr obrazovky k tělu 91 %. Displej zaujímá téměř celou přední část telefonu.
Úhlopříčka 6,5palce a vysoké rozlišení displeje 1080 px
S téměř bezrámečkovým designem si může telefon zachovat stejnou velikost těla jako 5,5palcový telefon, což usnadňuje jeho držení. Poměr stran 19,5:9 a vylepšená vizuální kvalita zobrazuje více detailů a nabízí lepší filmový zážitek.
Unikátní režim očního pohodlí certifikovaný TÜV Rheinland
Režim očního pohodlí: modré světlo se snižuje, aby se zabránilo únavě očí. Technologie zobrazení slunečního světla: umožňuje jasnější zobrazení displeje i při jasném slunečním světle. Noční režim: snadné čtení před spaním.
Skleněné tělo s vizuálním mřížkovým efektem
Antireflexní fólie druhé generace s dvěma vizuálníma efekty a 15 vrstvami výrazně reflexního materiálu na skleněném zadním povrchu. Na levém okraji: komplexní propletená a zrnitá struktura. Na pravém okraji: klasický, jedinečný efekt vlajkových telefonů Honor.
Výkonný čipset Kirin 710
S 12 nm SoC vycházejícím z generace Cortex-A73 a GPU typu Mali G51.
GPU Turbo: Vysoká účinnost grafického zpracování
GPU Turbo zvyšuje efektivitu zpracování grafiky s plnou stabilitou FPS a FPS pro hraní her a současně snižuje spotřebu energie.
Dlouhotrvající baterie 3750 mAh
Inteligentní systém pro úsporu baterie.
20 Mpx fotoaparát s AI předvede víc, než si dokážete představit
Duální AI fotoaparát snímá snímky s rozlišením až 20 Mpx. Umělá inteligence rozpoznává více scén a umí identifikovat 22 různých kategorií objektů v záběrech a 500 scénářů v reálném čase. Efekt AI beauty může upravit a retušovat obrazy na základě výběru oblasti.
Klíčové vlastnosti mobilu Honor 4GB/128GB Dual SIM Červená
| Manuály ke stažení Honor 4GB/128GB Dual SIM Červená |
Parametry mobilního telefonu Honor 4GB/128GB Dual SIM Červená
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Operační paměť / RAM | 4096 MB |
| Kapacita baterie | 3750 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 20+2 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 |
| Technologie displeje | LTPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | červená |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2200 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1700 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | microSD/SDHC |
| Šířka | 76.6 mm |
| Výška | 160.4 mm |
| Hmotnost | 175 g |
| Hloubka | 7.8 mm |
| Operátor | neblokovaný |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| SOS Tlačítko | ne |
| Duální fotoaparát | ano |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…