Honor 9X Pro fialový
Nová úroveň rychlosti
Zcela nová čipová sada Kirin 810 přináší až o 75 % rychlejší výkon s jedním jádrem a spotřebuje až o 50 % méně energie.
Společností Huawei navržená architektura NPU DaVinci umožňuje rychlejší výpočetní zpracování a přesnost, přičemž je neuvěřitelně energeticky efektivní, což z ní činí jeden z nejrychlejších čipových sad smartphonů na trhu.
Buďte o krok napřed
HONOR 9X PRO je navržen pro vysoce výkonné hraní.
Je poháněn 6GB LPDDR4x RAM a vylepšený o GPU Turbo 3.0.
To vám umožní hrát snadno i ty nejnáročnější hry.
Nepřetržité chlazení do jádra
Systém kapalinového chlazení u HONOR 9X PRO je navržen tak, aby udržoval vysoký výkon rychlým a efektivním šířením tepla v telefonu.
To znamená, že i při náročných úkolech, jako je hraní her nebo používání navigace, se HONOR 9X PRO udržuje ochlazený.
Baterie, která vás nezradí
Díky 4000 mAh baterii se nebudete muset
obávat o výdrž svého telefonu. Má o 32 % lepší kapacitu
baterie a vydrží vám tak po celý den.
Zachyťte detaily, na kterých záleží
Hlavní fotoaparát s 48 Mpx vám umožní zachytit každý detail pomocí režimu
Ultra-high clarity a 120° širokoúhlá čočka vám umožní zachytit
více do záběru. Díky 2 Mpx fotoaparátu s hloubkovou asistencí můžete
dokonce pořídit výrazné portréty s krásným bokeh efektem.
Profesionální stabilizace videa
Díky zcela nové AI stabilizaci videa umožňuje HONOR 9X PRO natáčet
plynulé a stabilní videa v pohybu i za ztížených světelných podmínek bez přídavného zařízení.
Perfektní selfie díky
vysouvací kameře
Při spuštění selfie režimu
se vysune 16 Mpx fotoaparát, a to během sekundy
a po vyfocení se automaticky zatáhne.
Displej bez rušivých elementů
Ponořte se do zázračného světa, který vám nabízí úplně nový 6.59″ HONOR FullView displej.
Filmy, hry a knihy nyní zaplní celý displej.
Certifikovaný displej TÜV Rheinland snižuje škodlivé modré
světlo a tím je tak čtení a dívání se na obrazovku příjemnější.
| Manuál ke stažení mobilu Honor 9X Pro |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 6GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Maximální velikost paměťové karty | 512 GB |
| Typ mobilního procesoru | Kirin 810 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Počet SIM karet | Hybridní slot |
| Typ Sim karty | nano SIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| Nádstavba systému | EMUI |
| Mobilní služby | HMS |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS,GLONASS,A-GPS,Beidou |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| ano | |
| 5G | ne |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 8 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| 1920 x 1080 (Full HD) | |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx (4608 x 3456) |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | vysouvací kamera,širokoúhlý objektiv,noční režim,automatické ostření,přisvětlovací dioda,Bokeh efekt |
| Stabilizace obrazu | Elektronická |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Senzory | Gyroskop,Senzor přiblížení (proximity),Světelný senzor,Akcelerometr (G-senzor) |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ano |
| OTG | ano |
| 6.59 “ | |
| Typ displeje | LTPS |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 bodů |
| Tvar výřezu | |
| FM rádio | ano |
| Určeno pro model telefonu | Honor 9X Pro |
| Barva telefonu | fialová barva |
| Šířka výrobku | 7,73 cm |
| Výška výrobku | 16,35 cm |
| Hloubka výrobku | 0,88 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,2 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…