| Manuály ke stažení HP 255 G8 (27K45EA#BCM) |
| Firmware ke stažení HP 255 G8 (27K45EA#BCM) |
| Firmware HP 255 G8 (27K45EA#BCM) |
| Hmotnost | 1,74 kg |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 256 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 3 3250U (2,60 GHz až 3,50 GHz, 4 MB mezipaměti MB L3 cache, 2 jádra) |
| Klávesnice | Klávesnice s numerickou částí (nepodsvícená) |
| Rozlišení displeje | 1 920 x 1 080 |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64-bit |
| Velikost operační paměti | 8 GB DDR4 2400 MHz SDRAM (1 x 8 GB) |
| Distribuce | CZ |
| Velikost operační paměti | 8 GB DDR4 2400 MHz SDRAM (1 x 8 GB) |
| Distribuce | CZ |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…