| Manuály ke stažení HP ZBook Studio G8 (314G5EA#BCM) |
| Firmware ke stažení HP ZBook Studio G8 (314G5EA#BCM) |
| Firmware HP ZBook Studio G8 (314G5EA#BCM) |
| Hmotnost | 1,92 kg |
|---|---|
| Typ procesoru | Intel Core™ i9-11900H (až 4,90 GHz, mezipaměť 24 MB, 8 jader) |
| Klávesnice | Podsvícená RGB klávesnice bez numerické části |
| Velikost operační paměti | 32 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Rozlišení displeje | 1 920 x 1 080 |
| Velikost pevného disku | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe TLC |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64-bit |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Distribuce | CZ |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Distribuce | CZ |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…