HUAWEI Mate 10 Pro 128GB Dual SIM Titanium Gray
Užijte si bohatší, hlubší zobrazení s průlomovým designem
HUAWEI FullView Display, ohromující nový 6 palcový displej s poměrem 18:9, minimální rámeček a technologie HDR10 k podpoře intenzivně živých, jasnějších barev.
IKONICKÁ ZRUČNOST
Harmonický pruhovaný design zvýrazňuje duální fotoaparáty a vytváří rafinovanou symetrii v rámci špičkové úrovně designu telefonu. Špičková technologie zakřivení skla poskytuje elegantní ergonomický přístroj, který pohodlně odpočívá ve vaší dlani a působí přesně tak stylově, jak vypadá.
NOVÁ ÉRA VÝKON
HUAWEI Mate 10 Pro se s Kirin 970 stává rychlým, inteligentním a adaptivním, schopným okamžitě porozumět a reagovat na situace reálného světa. Díky špičkové 10nm technologii, 8 jádrovému CPU a 12 jádrovému GPU poskytuje HUAWEI Mate 10 Pro luxusní výkon bleskovou rychlostí, přičemž spotřebovává mnohem méně energie.
UDRŽUJTE SVŮJ TELEFON V DOKONALÉ KONDICI
HUAWEI Kirin 970 je navržen tak, aby pochopil chování vašeho smartphonu. Na základě vaší interakce s přístrojem bude nový HUAWEI Mate 10 Pro předpovídat nejúčinnější režim a optimalizovat výkon, aby byl váš telefon v prvotřídním stavu.
BATERIE NAVRŽENÁ PRO VÝDRŽ
Nejvýkonnější 4 000 mAh baterie a inteligentní systém správy baterií, který se učí z vašeho chování a inteligentně alokuje zdroje a kombinuje, aby se zabránilo ztrátě energie a maximalizovala se životnost baterie.
PRŮKOPNICKÁ TECHNOLOGIE NABÍJENÍ
S technologií HUAWEI SuperCharge lze HUAWEI Mate 10 Pro používat po celý den pouze s 20 minutami nabíjení*. Systém Safe Fast-Charge s 15ti vrstvou bezpečnostní sítí, která poskytuje bezpečné a rychlé nabíjení, je také certifikován společností TÜV Rheinland.
NOVÝ DVOJITÝ FOTOAPARÁT LEICA S APERTUROU f/1.6
S novou Leicou Dual Lens s aperturou f/1.6 můžete na snímku snadno zachytit překrásné detaily, pořídit průzračně čisté snímky za sníženého osvětlení i nerozmazané snímky pohybujících se objektů. Monochromatický snímač 20 MP a snímač RGB 12 MP s optickou stabilizací obrazu zachycují více světla a dosahují tak expertní úrovně.
Klíčové vlastnosti mobilu HUAWEI Mate 10 Pro 128GB Dual SIM Titanium Gray
| Manuály ke stažení HUAWEI Mate 10 Pro 128GB Dual SIM Titanium Gray |
Parametry mobilního telefonu HUAWEI Mate 10 Pro 128GB Dual SIM Titanium Gray
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 6 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Operační paměť / RAM | 6144 MB |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 20 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1080×2160 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | šedá |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2400 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1800 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 74.5 mm |
| Výška | 154.2 mm |
| Hmotnost | 178 g |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…