Huawei nova 3i 4GB/128GB Fialový
HUAWEI nova 3i nabízí výběr ze dvou barevných modelů: Black a Iris Purple. Užívej si je na pohled i na dotek díky krásným barevným odstínům v zadní skleněné a prostřední kovové části šasi. 6,3 palce FHD+ (2 340×1 080) displej umožní široký pohled na tvůj svět, a přesto skvěle padne do kapsy.
ČTYŘI FOTOAPARÁTY S UMĚLOU INTELIGENCÍ
Díky specializovaným AI fotoaparátům o rozlišení 24 Mpx + 2 Mpx vpředu a 16 Mpx + 2 Mpx na zadní straně dokáže HUAWEI nova 3i zaručit pohlcující snímky bez jakéhokoliv šumu a s bokeh efekty.
OVLÁDNI SVĚTLO: HDR PRO
Pokročilá funkce HDR Pro na úrovni hardware umožňuje telefonu HUAWEI nova 3i pořizovat perfektně vyvážené fotografie a videa s náhledem v reálném čase i v přímém slunečním světle.
OPŘI SE O SÍLU PROCESORU KIRIN 710
12 nm technologie čipsetu Kirin 710 umožňuje telefonu HUAWEI nova 3i nabízet hladkou odezvu, AI fotografické funkce a pohlcující zážitek z mobilních her současně s nezávislými ISP a DSP.
Kryty na mobilní telefon Huawei Nova 3i
Klíčové vlastnosti mobilu Huawei nova 3i 4GB/128GB Fialový
| Manuály ke stažení Huawei nova 3i 4GB/128GB Fialový |
Parametry mobilního telefonu Huawei nova 3i 4GB/128GB Fialový
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 6.3 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Operační paměť / RAM | 4096 MB |
| Kapacita baterie | 3340 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 16+2 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | fialová |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2200 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1700 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Šířka | 75.2 mm |
| Výška | 157.6 mm |
| Hmotnost | 169 g |
| Hloubka | 7.3 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Kryty na mobilní telefon Huawei Nova 3i
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…