Elegantní vzhled HUAWEI P smart 2021 se zakřivenými hranami nabízí příjemný a pohodlný dotek díky rafinovanému řemeslnému zpracování a vynikajícímu povrchu. Tři dynamické barvy zářící ve světle zařídí, že ho budete milovat na první pohled.
Nabitý během pár minut
Huawei P smart 2021 podporuje nabíjení SuperCharge 22,5 W, které ti umožňuje sledovat videa další 2 hodiny s pouhými 10 minutami nabíjení, takže si můžeš užívat dlouhé chvilky zábavy.
Chytrý Screenshot
Jednoduše dvakrát klepni kloubem na obrazovku a pořiď tak snímek obrazovky, nebo klepni a nakresli uzavřený prostor, abys zachytil část obrazovky. Také můžeš klepnout a na obrazovce kreslit “S”, čímž vezmeš “scrollovací” screenshot.
Obchod s aplikacemi
HUAWEI AppGallery je oficiální platforma pro distribuci aplikací společnosti Huawei pro vyhledávání, stahování, správu a sdílení mobilních aplikací. Pokračuje ve vývoji globálního ekosystému aplikací, který poskytuje zabezpečené, vybrané a diverzifikované prostředí. Užij si exkluzivní obsah aplikací, místní aktivity a speciální nabídky.
| Manuál ke stažení Huawei P smart 2021 4GB/128GB Blush Gold |
div class=”heureka-affiliate-product” data-trixam-positionid=”122717″ data-trixam-productid=”899620166″ data-trixam-codetype=”plainhtml” data-trixam-linktarget=”blank”> Recenze a hodnocení na
%
ČÍST VŠECHNY RECENZE
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.6 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2040 x 1080 |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 76.8 mm |
| Výška | 165.5 mm |
| Hmotnost | 206 g |
| Hloubka | 9.2 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | nano |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | b/g/n |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ne |
| Galileo | ne |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 4 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 8 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 4 GB |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Procesor | Huawei HiSilicon Kirin 710 |
| Největší rozlišení objektivu | 48 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…