Huawei P9 Lite Mini Dual SIM stříbrný
S elegantními křivkami a konturami nabízí HUAWEI P9 lite Mini krásu a výkon v jednom efektivním balíčku. Odolný hardware a next-gen technologie nabízí nepřerušovaný výkon pro non-stop životní styl.
S 12MP fotoaparátem BSI a rychlým automatickým zaostřováním, zajistí fotoaparát HUAWEI P9 lite Mini, že vám neunikne jediný okamžik.
ULTRA-SVĚŽÍ VZHLED
Rychlejší a ještě krásnější, EMUI 5.0 je naším nejnovějším výtvorem. Inspirovaný egejskou civilizací a ještě mnohem víc, HUAWEI P9 lite Mini nabízí nový pohled a skvělé zážitky.
Plynulý zážitek
Odolný hardware a next-gen technologie nabízí nepřerušovaný výkon pro non-stop životní styl.
Zachyťte náš život
S 12MP fotoaparátem BSI a rychlým automatickým zaostřováním, zajistí fotoaparát HUAWEI P9 lite mini, že vám neunikne jediný okamžik.
Klíčové vlastnosti mobilu HUAWEI P9 Lite Mini Dual SIM stříbrný
| Manuály ke stažení HUAWEI P9 Lite Mini Dual SIM stříbrný |
Parametry mobilního telefonu HUAWEI P9 Lite Mini Dual SIM stříbrný
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5 “ |
| Interní paměť / ROM | 16 GB |
| Operační paměť / RAM | 2000 MB |
| Kapacita baterie | 3020 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | barevný grafický |
| Videonahrávání | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | stříbrná |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 72.6 mm |
| Výška | 146.8 mm |
| Hmotnost | 147 g |
| Hloubka | 7.5 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…