Huawei Y7 Prime 2018 3GB 32GB Dual SIM černý
13 MP + 2 MP duální fotoaparát, pozvedni své fotografie. Zachyť živoucí krásu a hloubku každého snímku s přirozeným bokeh efektem. Vše díky funkci široké závěrky duálního fotoaparátu.
Tónování selfie blesk, rozjasni tvoje nejlepší snímky
Osvětlení jako ze studia zajistí že i v horších světelných podmínkách vyfotíš své nejlepší seflie; a to díky manuálním a inteligentním režimům automatického nastavení tak, aby každý portrét byl perfektní.
Najdi vždy ten nejlepší záběr
S HUAWEI AR čočkou dodáš svým selfie kouzelné efekty. Vyber si některou masku nebo tažením změň pozadí fotky! Přidej trochu magie pro každodenní zábavu s přáteli!
Větší zorné pole, lepší displej
5,99” široký HD+ HUAWEI FullView displej s vysokým poměrem obrazovky k tělu telefonu přináší mnohem širší pohled na tvůj svět.
Chytřejší telefon, hladký chod
Nadstavba EMUI 8.0, založená na Android™ 8.0, umožňuje telefonu učit se a optimalizovat využití zdrojů pro zrychlení každého jednoho tažení po displeji.
Rozdělená obrazovka, dvojnásobná porce zábavy
Jedním dotykem můžeš ovládat dvě různé aplikace na jediné obrazovce.
Odhal v sobě superstar
Aktivuj funkci karaoke a udělej si koncert kdekoliv chceš. Telefon v reálném čase vyhodnotí melodii, abys byl vždy přesně na tónu.
Až 20 dní v pohotovostním režimu
Baterie o kapacitě 3000 mAh* (při standardním napětí). Bav se na maximum s dostatečnou výdrží pro 13 hodin videí, 58 hodin hudby a více času na hraní her
Klíčové vlastnosti mobilu Huawei Y7 Prime 2018 3GB 32GB Dual SIM černý
| Manuály ke stažení Huawei Y7 Prime 2018 3GB 32GB Dual SIM černý |
Parametry mobilního telefonu Huawei Y7 Prime 2018 3GB 32GB Dual SIM černý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.9 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Operační paměť / RAM | 3072 MB |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1440×720 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 1400 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1100 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Šířka | 76.7 mm |
| Výška | 158.3 mm |
| Hmotnost | 155 g |
| Hloubka | 7.8 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…