Lenovo Yoga C640-13IML šedý (81UE0050CK)
| Manuály ke stažení Lenovo Yoga C640-13IML šedý (81UE0050CK) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion |
| Běžná výdrž baterie | 22 hod. |
| Počet jader | čtyřjádrový procesor |
| Typ procesoru | INTEL Core i5 Comet Lake |
| Označení procesoru | 10210U |
| Frekvence procesoru | 1600 MHz |
| Frekvence procesoru (maximální) | 4200 MHz |
| WEB kamera | ano |
| Podpora paměťových karet | ne |
| Velikost paměti RAM | 8GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Paměť Intel Optane | ne |
| Typ pevného disku | SSD |
| Kapacita pevného disku | 512 GB |
| Typ optické mechaniky | bez optické mechaniky |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 13.3 " |
| Typ displeje | matný |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Dotykový displej | ano |
| sdílená paměť | |
| Výrobce grafické karty | Intel |
| Model grafické karty | UHD Graphics |
| Velikost paměti VGA | – MB |
| HDMI výstup | ne |
| DisplayPort | ne |
| VGA výstup | ne |
| 0 | |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet USB-C | 1x USB-C |
| Další porty | Audio 3,5mm Jack |
| Konektor dockovací stanice | ne |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ano |
| 3G | ne |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Operační systém | Microsoft Windows 10 Home |
| Numerická klávesnice | ne |
| Čtečka otisku prstů | ano |
| Podsvícená klávesnice | ano |
| Typ zařízení | Konvertibilní,Stylový ,Cestovní,Multimediální |
| Šířka výrobku | 30,6 cm |
| Výška výrobku | |
| Hloubka výrobku | 20,44 cm |
| Hmotnost výrobku | 1,35 kg |
| Šířka balení | 7 cm |
| Výška balení | 35 cm |
| Hloubka balení | 45 cm |
| Hmotnost balení | 4 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…