Ovládněte hru-Nová éra sportovců si zaslouží novou úroveň vybavení. Získejte konkurenceschopný výkon s profesionálním příslušenstvím, inovativním novým provedením a nejmodernějším hardwarem, který rozumí tomu, že váš postup na vrchol závisí na tom, že vás nic nebude omezovat.
Wake up. Battle. Conquer. Repeat
Tvrdě na sobě pracujte, trénujte déle a postavte se neúprosným protihráčům. Notebook OMEN vybavený výkonným hardwarem a agresivním designem vás doprovodí do jakékoli bitvy kdykoli a kdekoli. Jděte dál a vezměte si, co vám patří.
Buďte všude
Hranice jsou stanovovány proto, aby se překonávaly. Porazte své nepřátele prakticky odkudkoliv s nejnovějšími procesory Intel® Core™, grafickými kartami NVIDIA® nebo AMD a výkonných chlazením.
Klíčové vlastnosti notebooku OMEN by HP 17-an011nc Shadow Black (1VA73EA)
| Manuály ke stažení OMEN by HP 17-an011nc Shadow Black |
| Ovladače a nástroje ke stažení OMEN by HP 17-an011nc Shadow Black |
| Ovladače OMEN by HP 17-an011nc Shadow Black |
Parametry notebooku OMEN by HP 17-an011nc Shadow Black
| Úhlopříčka v palcích | 17.3 “ |
|---|---|
| Operační systém | Windows 10 Home |
| Kapacita pevného disku | 1256 GB |
| Paměť (RAM) | 8 GB |
| Konstrukce | herní notebook |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Podsvícená klávesnice | ano |
| Otáčky pevného disku | 7200 ot./min. |
| Frekvence | 2400 MHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Samostatná grafická karta | ano |
| Paměť grafické karty | 6144 MB |
| Grafické karty | NVIDIA Geforce GTX 1060 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Dotykový displej | ne |
| Mechanika | DVD±R/RW |
| Typ úložného média | HDD + SSD |
| Výdrž baterie (až) | 6 Hodiny |
| Samostatné numerické klávesy | ano |
| USB 3.1 | 3 |
| USB C | 1 |
| Čtečka karet | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | Ano |
| LAN(RJ45) | ano |
| VGA výstup | ne |
| HDMI výstup | ano |
| 64-bitový operační systém | ano |
| Šířka | 423 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 304 mm |
| Hmotnost | 3.78 kg |
| Barva | černá |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…