Realme 7 Pro je výborně vybavený mobilní telefon, který za skvělou cenu nabídne rychlý 8-jádrový procesor a originální design. Kromě hned pěti fotoaparátů naleznete ve výbavě i spoustu dalších vychytávek od GPS a NFC až po skvělý 6,4″ FullHD+ displej.
Pomocí našeho zbrusu nového procesu matných krystalů jsme dosáhli oslnivého hvězdného efektu. Ojíněné matné částečky jsou zvětšené a rozjasněné. Vytváří tak mikrotextury, které přináší hluboký pocit dimenze. Výsledkem je přirozený krystalový povrch, který kombinuje zářivost s matnou úpravou a tvrdost s jemností.
realme 8 Pro má tloušťku pouhých 8,1 mm a hmotnost 176 g. Díky našemu procesu matných krystalů bude navíc ve vašich rukách velmi pohodlný.
Tento 108Mpx fotoaparát obsahuje obrovský 1/1,52″ snímač Samsung ISOCELL HM2 s funkcí izolace pixelů ISOCELL Plus a maximálním rozlišením 12000 × 9000. Technologie sdružování pixelů 9v1 navíc umožňuje sloučení devíti sousedních 0,7μm pixelů tak, aby napodobily obrovské 2,1μm pixely, čímž se zvýší jas fotografie. Ať je den, nebo noc, pořídit čisté, svěží a živé snímky je snadné.
realme 8 Pro obsahuje technologii 3× přiblížení zabudovanou do obrazovky pro fotografie, které nejsou dále než fotografie pořízené s 3× přiblížením. Pokaždé může rychle pořídit 8 snímků a poté je elektronicky vytvořit a vyvolat, aby se zlepšila jejich ostrost.
Časosběrné video s efektem Tilt-shift a režim Tilt-shift vám přinesou nový pohled na svět. Lidé a budovy budou na vašich výtvorech vypadat jako miniatury.
Pomocí přední a zadní kamery, které současně zaznamenávají video, můžete zachytit stejný úžasný okamžik ze dvou různých pohledů.
Snapdragon 720G obsahuje pokročilou architekturu CPU a GPU, která pohání výpočetní výkon dat příští generace a možnost zpracování obrazu. Tento čip nejen zajistí plynulý chod telefonu, ale také snadno zvládne náročné hry.
realme 8 Pro má snímač otisků prstu přímo v obrazovce. Nabízí přirozenější, lépe reagující a rychlejší odemknutí než tradiční metoda pomocí tlačítka.
| Manuál ke stažení Realme 7 Pro 8GB/128GB Mirror Blue |
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 6,4″ “ |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Výkon | |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Velikost uložiště | 128 GB |
| Design | |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost | 182 g g |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení fotoaparátu | 64 MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 MPx MP |
| Funkce | |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…