Svět na vaší obrazovce
Díky Samsung Galaxy A40 a jeho Infinity-U displeji s úhlopříčkou 5,9” vám už neunikne jediný detail. Full HD+ rozlišení a technologie Super AMOLED nechají na téměř bezrámečkové obrazovce vyniknout všechny vaše oblíbené videoklipy a filmy.
S elegantním, tenkým a půvabným Galaxy A40 snadno vystoupíte z davu. Díky minimalistickému provedení zadní části ze 3D skla a ergonomickým křivkám se navíc snadno ovládá i jednou rukou. Vyberte si z černé, bílé, korálové nebo modré varianty a vyjádřete svou jedinečnou osobnost.
Galaxy A40 je vybaven fantastickým duálním fotoaparátem, který využívá 16Mpx hlavní (F/1.7) a 5Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát se 123° úhlem záběru. Díky tomu dokáže zachytit podobně rozsáhlou scénu jako lidské oko.
Ultraširokoúhlý fotoaparát zachytí dechberoucí přírodní panoramata i všechny vaše přátele. A 16Mpx hlavním fotoaparátem zase zvěčníte všechny detaily ve dne i v noci. Vše, co zachytíte, bude jasné, ostré a realistické.
Galaxy A40 bude po vašem boku vždy, když ho budete potřebovat. Díky 3 100mAh baterii* je spolehlivým společníkem po celý den, ať už streamujete, nebo jste v neustálé komunikaci s okolím. A pokud svůj telefon přece jen vybijete, není nic snazšího než využít 15W rychlé nabíjení.
Klíčové vlastnosti Samsung Galaxy A40 Dual SIM oranžová
| Manuály ke stažení Samsung Galaxy A40 Dual SIM oranžová |
Parametry Samsung Galaxy A40 Dual SIM oranžová
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.9 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Operační paměť / RAM | 4096 MB |
| Kapacita baterie | 3100 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 16+5 |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2220 |
| Typ panelu | SAMOLED |
| Autofokus | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | oranžová |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 1800 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1800 MHz |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 69.2 mm |
| Výška | 144.4 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| SOS Tlačítko | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | Gorilla Glass 3 |
| HDR | ano |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 2 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 25 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…