Samsung Galaxy Note10 256 GB Dual SIM stříbrný
S Galaxy Note10 a Note10+ vám přinášíme mobilní zařízení, ve kterém najdete počítač, herní konzoli, filmové studio a inteligentní pero.
Lesklý kov a sklo spolu dokonale splývají a ohromí vás tenkým designem.
ŠÍŘKA
7,9 mm
Dynamic AMOLED displej v sobě ukrývá malý přední objektiv a vyznačuje se brilantním obrazem za každých okolností.
Náš hyperrychlý 4G čip a výkonný 7nm procesor umožňují stahovat soubory, hrát hry a streamovat obsah i na těch nejrušnějších místech.
Galaxy Note10 a Note10+ mají vše, co od fotoaparátu žádáte – od variabilní clony po ultraširokoúhlý fotoaparát a funkce Dynamického zaostření či Optimalizace scény.
Funkce Air actions vám umožní zoomovat fotoaparát, měnit hlasitost nebo prohlížet fotografie jednoduchým mávnutím či kliknutím.
| Manuál ke stažení mobilu Samsung Galaxy Note10 256 GB Dual SIM |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje paměťové karty |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Typ mobilního procesoru | Exynos 9825 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 2700 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový,odolný |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| Nádstavba systému | Samsung One UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Notifikační dioda | ne |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS,GLONASS,Galileo,Beidou |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| ano | |
| 4G/LTE | ano |
| 5G | ne |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 16 + 12 + 12 Mpx |
| Fotoaparát | |
| f/1.5 | |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 10 Mpx (3648 x 2736) |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Funkce fotoaparátu | širokoúhlý objektiv,noční režim,automatické ostření,přisvětlovací dioda,Bokeh efekt,optický zoom |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Kapacita akumulátoru | 3500 mAh |
| Doba hovoru | 1 440 min |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení,Bezdrátové nabíjení,Reverzní bezdrátové nabíjení |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů v displeji,Odemykání obličejem |
| Senzory | Gyroskop,Snímač tepu,Senzor přiblížení (proximity),Barometr,Světelný senzor,Akcelerometr (G-senzor),Hallův senzor |
| USB typ-C | |
| 3,5 jack | ne |
| OTG | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | <6.3 “/td> |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2280 x1080 bodů |
| Tvar výřezu | Průstřel |
| FM rádio | ne |
| Určeno pro model telefonu | Samsung Galaxy Note10 |
| Barva telefonu | stříbrná barva |
| Šířka výrobku | 7,18 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…