Samsung Galaxy S7 G930F 32GB stříbrný
Zcela měníme způsob sdílení zážitků a vzpomínek. Bouráme hranice toho, co všechno dokáže telefon. A to je to nejlepší, co se ve světě mobilních telefonů může stát. Plníme vaše představy a přinášíme vám funkce, které jste si přáli. Vyvážili jsme design a funkčnost. Přinášíme vlastnosti, které jste u chytrých telefonů ještě neviděli, ale brzy bez nich nebudete moci žít.
Design
Při navrhování designu Galaxy S7 a S7 edge nebyly učiněny žádné kompromisy. Výsledkem je dokonalá rovnováha designu a funkčnosti, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním těle.
Skvělé fotky prakticky kdykoliv
Celá řada momentů našich životů se odehrává, když není dostatek světla. S telefonem Galaxy S7 a S7 edge to není žádný problém. Objektiv s vylepšenou světelností F1.7 a většími pixely 1,4 µm obrazového snímače zachytí o tolik více světla, že výsledné fotografie budou ostré a detailní.
Dual Pixel 12 MP
Všechny pixely obrazového snímače mají dvě fotodiody místo jedné, což znamená, že snímač profesionální kvality Dual Pixel Sensor dokáže zaostřit tak rychle a přesně, jako to dělají vaše oči.
Hry
Zážitek z mobilních her jsme posunuli o třídu výše, protože Galaxy S7 a S7 edge jsou vybaveny specializovaným herním centrem a funkcemi jako je nahrávání průběhu hry.
Hardware
Díky výkonným procesorům pracují Galaxy S7 a S7 edge hladce a rychle, a zpracují spolehlivě vaše data na microSD kartě. A přestože má baterie vyšší kapacitu, nabíjení je stále rychlé.
Odolnost vůči vodě a prachu
Kombinací vysoce kvalitních materiálů jsme vytvořili jednoduchý, ale přesto neuvěřitelně účinný způsob, jak kompletně ochránit mobilní telefon před vodou a prachem a přitom zachovat otevřené vstupy či konektor sluchátek. Nemusíte se zabývat dalšími krytkami.
Klíčové vlastnosti mobilu Samsung Galaxy S7 G930F 32GB stříbrný
| Manuály ke stažení Samsung Galaxy S7 G930F 32GB stříbrný |
Parametry mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 G930F 32GB stříbrný
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.1 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Operační paměť / RAM | 4096 MB |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 12,0 |
| DualSim | ne |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 |
| Technologie displeje | SAMOLED |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | stříbrná |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet barev | |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2300 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1600 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Šířka | 69.6 mm |
| Výška | 142.4 mm |
| Hmotnost | 152 g |
| Hloubka | 7.9 mm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…