Samsung Galaxy Z Flip 5G šedý
Telefon Galaxy Z Flip 5G je vybaven inovovaným procesorem, takže splňuje všechny potřeby pro využití rychlosti sítě 5G.1 Stáhněte si a užívejte své oblíbené filmy a představení – extrémně vysokou rychlostí.
Telefon s celou obrazovkou, který se dá složit do kapsy, s revolučním flexibilním sklem, stojícím fotoaparátem a duální baterií, která vydrží celý den. Seznamte se s telefonem, který mění tvar budoucnosti.
Galaxy Z Flip vás ve složeném stavu překvapí svým úžasným designem a malými rozměry, díky kterým se vejde do vaší kapsy, tašky nebo módního doplňku.
Infinity Flex displej s technologií Dynamic AMOLED vás okouzlí neuvěřitelnou kvalitou barev a zaujme snížením vyzařováním modrého světla, které šetří vaše oči. Ohromující vizuální zážitky si užijete na ploše 6,7″.
Seznamte se s vůbec první skládací skleněnou obrazovkou telefonu Galaxy. Displej vyrobený ze skla Samsung Ultra Thin Glass vás bude překvapovat při každém otevření.
Skrytý mechanismus, inspirovaný lotosovým květem, je precizně usazen pro bezchybný pohyb při každém složení – dokonce vám umožňuje nastavení úhlu při otevírání. Zavírací mechanismus zůstane díky speciální technologii odpuzující prach a nečistoty vždy dokonale čistý.
Galaxy Z Flip dokáže udržet displej otevřený v různých úhlech, umožňuje tak zachytit úžasné záběry z dosud nepoznaných perspektiv, které si hrají s vnímáním fotografie a podněcují myšlení. Nové úhly jsou novými pózami.
Fotoaparát Galaxy Z Flip je výkonný dokonce i v noci. Sekundy záběrů s dlouhou expozicí se promění v umělecké video se světelnými drahami. A když telefon složíte, dokáže stát stejně jako tripod, v kombinaci s funkcí Night Hyperlapse vám odhalí zcela nový druh noční fotografie.
Vylepšete svoje videohovory prostřednictvím Google Duo a zažijte jasnější videa s předním 10Mpx fotoaparátem.
Duální baterie dokáže udržet více energie na menším prostoru, díky tomu můžete otevírat a zavírat telefon celý den. S kapacitou 3 300mAh (typickou) a pokročilou inteligencí vám dlouhotrvající výdrž Galaxy Z Flip umožní vytěžit maximum z každého nabití.
| Manuál ke stažení mobilu Samsung Galaxy Z Flip 5G |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 256 GB |
| Velikost paměti RAM | 8GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje paměťové karty |
| Maximální velikost paměťové karty | nepodporuje paměťové karty |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 865+ |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Konstrukce telefonu | skládací,dotykový |
| Stupeň krytí | nemá |
| Systém telefonu | Android 10.0 |
| Nádstavba systému | Samsung One UI |
| Mobilní služby | GMS |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| 5G | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 + 12 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 10 Mpx (3648 x 2736) |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Funkce fotoaparátu | širokoúhlý objektiv,automatické ostření,přisvětlovací dioda |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| 3300 mAh | |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení,Bezdrátové nabíjení,Reverzní bezdrátové nabíjení |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů na těle |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ne |
| OTG | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.7 “ |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2636 x 1080 bodů |
| Určeno pro model telefonu | Samsung Galaxy Z Flip |
| Barva telefonu | šedá barva |
| Šířka výrobku | 7,36 cm |
| 8,74 cm | |
| Hloubka výrobku | 1,74 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,18 kg |
| Šířka balení | <18,9 cm/td> |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 9,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,47 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…