Samsung Gear Fit2 Pro černý/červený
Klíčové vlastnosti fitness náramku Samsung Gear Fit2 Pro černý/červený
| Manuály ke stažení fitness náramku Samsung Gear Fit2 Pro |
Parametry fitness náramku Samsung Gear Fit2 Pro černý/červený
| Funkce a monitoring aktivit | krokoměr, čas, výpočet spálených kalorií, intervalový trénink, měření tepové frekvence, spánek, test kondice, Hudební přehrávač |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Elegantní, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Materiál náramku | Guma |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
| Operační systém | Tizen |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 4.2 |
| Senzory | Barometr, Akcelerometer, Gyroskop, Senzor srdečního tepu |
| Možnosti SIM | Ne |
| Ovládání | Tlačítkové, Dotykové |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1.5 |
| Počet jader | dvoujádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1000 MHz |
| Interní paměť | 4 GB |
| Velikost paměti RAM | 512MB |
| Rozměry výrobku | |
| Hmotnost výrobku | 0,03 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 13,5 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 13 cm |
| Hmotnost balení | 0,28 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…