Samsung Gear S3 Frontier
Gear S3 – vzhled i dojem skutečných prémiových hodinek. Stačí otočit lunetou a váš život se změní díky revolučním funkcím – od vestavěného reproduktoru a GPS až po přímý přístup do aplikací. Byly navrženy tak, abyste je mohli používat více dnů, aniž byste potřebovali svůj telefon nebo je museli nabíjet. S Gear S3 Frontier se budete cítit skutečně svobodní.
Gear S3 Frontier jsou jako stvořené pro váš aktivní životní styl. Vypadají jako tradiční prémiové hodinky, ale jsou navržené tak, aby zvládly každé dobrodružství. Díky zdokonaleným funkcím, které jsou přímo součástí jejich designu – otočné lunety, skla či tlačítka – se Gear S3 Frontier navíc i jednoduše a pohodlně používají.
Odpovězte nebo odmítněte telefonní hovory, vypněte alarm, upravte hlasitost nebo úroveň jasu displeje. Prohlížejte aplikace a procházejte emaily – jednoduchým otočením lunety.
Vyberte si řemínek podle příležitosti, na kterou se chystáte. Gear S3 je kompatibilní se standardními 22mm řemínky, a proto si snadno vyberete z mnoha kombinací.
Ať už jdete běhat, chystáte se na golfový turnaj nebo na kolo objevovat nová místa, Gear S3 s vestavěnou GPS vám nabídne ty nejlepší turistické trasy, ukáže vzdálenost k nejbližší jamce nebo najde tu nejlepší restauraci. Svůj telefon nechejte klidně schovaný v batohu
Od běhání až po lezení na skalách – Gear S3 sbírá data o všech vašich aktivitách a pomáhá vám udržet se v pohybu. Dokonce vás včas upozorní na změnu atmosférického tlaku, a tak máte i výkyvy počasí pod kontrolou.
Gear S3 vás budou doprovázet až 4 dny, než je budete muset nabít. Jejich baterie vydrží skutečně dlouho.
| Manuály ke stažení Samsung Gear S3 Frontier (SM-R760NDAAXEZ) |
| KOUPIT ONLINE | ||
| NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Funkce a monitoring aktivit | krokoměr, čas, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, test kondice |
| Notifikace z telefonu | hovor, SMS, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Sportovní, Cyklistika, Fitness, Turistika, Outdoor |
| Určení | Pánské |
| Materiál náramku | Guma |
| Výměnný náramek | Ano |
| Výdrž baterie | 96 hod. |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
| Operační systém | Tizen |
| Kompatibilní operační systémy | Android |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 4.2 |
| Senzory | Barometr, Senzor okolního světla, Akcelerometer, Gyroskop, Senzor srdečního tepu |
| Možnosti SIM | Ne |
| Ovládání | Tlačítkové, Dotykové |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1.3 |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 |
| Počet jader | dvoujádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1000 MHz |
| Interní paměť | 4 GB |
| Velikost paměti RAM | 768MB |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 4,6 cm |
| Hloubka výrobku | 4,9 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,3 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 11 cm |
| Výška balení | 11,5 cm |
| Hloubka balení | 11,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,38 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…