Sony Xperia XZ2 Premium Chrome Black
Výkonný fotoaparát. Xperia XZ2 Premium je víc než jen neuvěřitelný smartphone – je to váš nový fotoaparát. Tento ultimativní tvůrčí nástroj a jeho převratný dvojitý fotoaparát vám umožní pořizovat videa a snímky v profesionální kvalitě, zatímco na 4K HDR ožije vaše oblíbená zábava v neuvěřitelných detailech.
Odhalte neviděné
Náš převratný fotoaparát Motion Eye™ Dual dokáže zachytit víc, než vidí samotné oko. Je postaven na technologiích z našich fotoaparátů exkluzivní řady α. Neuvěřitelná citlivost ISO 51 200 pro fotografie a ISO 12 800 pro videa nyní umožňuje fotografování a natáčení videa i při extrémně slabém osvětlení.
Točte filmy jako profesionálové – ve formátu 4K HDR
Objevte první záznam 4K HDR videa ve smartphonu na světě1. S větším kontrastem, barvami a detaily v každém záběru se vaše videa o další krok přiblíží filmové kvalitě
Studiový zvuk
Užijte si skvělý zvuk smartphonu Xperia XZ2 Premium. Technologie Hi-Res Audio3 přináší tu nejlepší možnou kvalitu a převodníky LDAC se postarají o to, aby všechno znělo skvěle, třeba i při bezdrátovém poslechu. Výkonné stereofonní reproduktory vám navíc umožní podělit se o skvělou hudbu a filmy i s přáteli.
Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 5
Díky sklu Corning® Gorilla® Glass vpředu i vzadu je tento smartphone stejně tak odolný, jak je krásný.
Výkon, který vás dostane dále
Získejte rychlost a výkon, které využijete při skvělé zábavě i při produktivní práci v několika aplikacích najednou. Xperia XZ2 Premium snadno zvládne všechny aplikace, filmy, hry a cokoli dalšího.
Baterie, která vydrží déle
Aby vám smartphone Xperia XZ2 Premium mohl přinést ještě více zábavy po celý den, jeho baterie ja navržena pro dlouhou výdrž. Funkce Smart Stamina odhaduje budoucí využití, aby smartphone udržela v chodu co nejdéle, zatímco technologie adaptivního nabíjení a Battery Care společnosti Qnovo prodlužují životnost baterie.
Klíčové vlastnosti mobilu Sony Xperia XZ2 Premium Chrome Black
| Manuály ke stažení Sony Xperia XZ2 Premium Chrome Black |
Parametry mobilního telefonu Sony Xperia XZ2 Premium Chrome Black
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.8 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Operační paměť / RAM | 6 GB |
| Kapacita baterie | 3540 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 19 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru 1 | 2450 MHz |
| Frekvence procesoru 2 | 1900 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | microSD/SDHC |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 156 mm |
| Hmotnost | 191 g |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…