Dobíjecí stojánek Spigen S350 pro Apple Watch je vyroben z TPU odolného vůči poškrábání,dobíjecí stojánek je vybaven inteligentními funkcemi.
KOUPIT ONLINE | ||
NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Určen pro | univerzální |
| Typ nabíjení | kabelové |
| Typ napájení | do sítě |
| Výstupní konektor | Bezdrátové dobíjení |
| Výstupní proud | 1 A |
| Výstupní proud 2 | – A |
| Rychlonabíjení | Nepodporuje |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 7,6 cm |
| Výška balení | 6,5 cm |
| Hloubka balení | 6,2 cm |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…