Watch 42mm růžový sportovní řemínek S/M a M/L
Sportovní pásek vhodný pro 42mm hodinky z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Ohebný materiál se vám elegantně ovine kolem zápěstí a příjemně sedí,
KOUPIT ONLINE | ||
| Výška | 6 cm |
| Šířka | 29,5 cm |
| Hloubka | 1 cm |
| Značka | Apple |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 29,5 cm |
| Výška výrobku | 6 cm |
| Hloubka výrobku | 1 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,1 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 29,5 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 1 cm |
| Hmotnost balení | 0,1 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…