Zcela nový, s jednoduchým, ale elegantním designem. Je to styl, který chcete pro sport nebo podnikání. Stratos kombinuje různé materiály a techniky, včetně 2.5D Corning Gorilla Glass, jemných značek minut, reflexního barevného displeje, který lze jasně vidět i za jasného slunečního světla, a ručně leštěného keramického rámu. Keramika je dostatečně odolná, aby vydržela všechny vaše každodenní výzvy a dodá krásně nadčasový vzhled.
Klíčové vlastnosti Xiaomi Amazfit 2 (Stratos) černý
- chytré hodinky
- 1,34″ displej
- automatický jas
- výdrž baterie až 5 dnů
- odolnost proti vodě 5 ATM
- 4GB vnitřní paměť
- akcelerometr
- GPS, GLONASS
- senzor srdečního rytmu
- barometr • gyroskop
- Bluetooth 4.0
- menu v angličtině
- krokoměr
- upozornění na displeji
- gumový řemínek
Technické parametry Xiaomi Amazfit 2 (Stratos) černý
Funkce | Funkce a monitoring aktivit | krokoměr, čas, budík, vibrace, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, měření vzdálenosti, Hudební přehrávač |
| Notifikace z telefonu | hovor, email, sociální sítě |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost |
Materiál | Určení | Pánské |
| Materiál náramku | Guma |
| Výměnný náramek | Ano |
Baterie | Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Možnost nabíjení – konektor | Dock |
Operační sytém | Operační systém | Vlastní OS |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS |
| Menu v češtině | Ne |
Konektivita | NFC | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| GPS | Ano |
| Bluetooth | 4.0 |
| Senzory | Barometr, Senzor okolního světla, Akcelerometer, Gyroskop, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie |
| Možnosti SIM | Ne |
Konstrukce a harware | Ovládání | Tlačítkové, Dotykové |
| Typ displeje | barevný |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,34 |
| Rozlišení displeje | 320 x 300 |
| Počet jader | dvoujádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1200 MHz |
| Interní paměť | 4 GB |
| Velikost paměti RAM | 512MB |
Nezařazeno | Rozměry výrobku |
| Šířka výrobku | 3,5 cm |
| Výška výrobku | 3,5 cm |
| Hloubka výrobku | 1,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,01 kg |
| Rozměry balení |
| Šířka balení | 14,5 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 12,3 cm |
| Hmotnost balení | 0,27 kg |