Xiaomi Amazfit Bip Lite černý
Tento model disponuje hned několika senzory, které vám umožní sledovat průběh tréninku a váš zdravotní stav. K dispozici je akcelerometr, senzor srdečního tepu a krokoměr. Hodinky také umí monitorovat spánek. Můžete tak vykonávat nejrůznější druhy aktivit, jako jsou běh, cyklistika, fitness, turistika a další outdoorové sporty.
KOUPIT ONLINE | ||
NEJLEVNĚJŠÍ KOUPĚ | ||
| Funkce a monitoring aktivit | čas, měření tepové frekvence, spánek |
| Notifikace z telefonu | ano |
| Ovládání telefonu | Ano |
| Aktivity | Běh, Sportovní, Cyklistika, Fitness, Turistika, Outdoor |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Materiál náramku | Silikon |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Kompatibilní operační systémy | Android, iOS |
| Menu v češtině | Ne |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | 4.1 |
| Senzory | Akcelerometer, Krokoměr, Senzor srdečního tepu |
| Možnosti SIM | Ne |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 1,28 |
| Rozlišení displeje | 176 x 176 |
| Počet jader | jednojádrový procesor |
| Interní paměť | Ano |
| Velikost paměti RAM | Ano |
| Rozměry výrobku | |
| Hmotnost výrobku | 0,18 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 11,5 cm |
| Výška balení | 8 cm |
| Hloubka balení | 15,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,14 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…