Nový Mi 10T Pro / Mi 10T se pyšní displejem s dosud nejvyšší obnovovací frekvencí z dílny Xiaomi! Díky mimořádně vysoké frekvenci 144 Hz dokáže telefon zobrazit až 144 snímků za sekundu. Plynulé přechody mezi zobrazovaným obsahem snižují namáhání očí během hraní her nebo rychlého procházení obsahu a dokážou zabránit i případným závratím.
Nechte naplno vyniknout vaši kreativitu díky celé řadě nových funkcí fotoaparátu. Vytvářejte videa ve filmové kvalitě.
Automaticky přiřadí ke každé aplikaci nejvhodnější obnovovací frekvenci, a to od 30 Hz až do 144 Hz, čímž zajistí dokonale plynulý chod a optimalizuje spotřebu energie. Úspora 8 % kapacity baterie po 6 hodinách náročného provozu. Ve srovnání s fixní hodnotou obnovovací frekvence.
Pomáhá zlepšit plynulost obsahu zobrazovaného při nízké snímkové frekvenci a detailně zobrazí i rychlé pohyby. Algoritmus dokáže přesně rozpoznat trajektorii pohybu a přirozeně vložit kompenzační snímky do obsahu zobrazovaného při nízké frekvenci, např. do filmů, seriálů nebo sportovních her, čímž zvyšuje snímkovou frekvenci až na 60 fps a účinně snižuje míru rozmazávání a problikávání obrazu.
| Manuál ke stažení Xiaomi Mi 10T 6GB/128GB černá |
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.6 “ |
| Interní paměť / ROM | 128 GB |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | 5G |
| GPS | ano |
| Barva | černá |
| FM radio | ne |
| Slot na paměťové karty | ne |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Šířka | 76.4 mm |
| Výška | 165.1 mm |
| Hmotnost | 218 g |
| Hloubka | 9.3 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| SOS Tlačítko | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | Gorilla Glass 5 |
| Počet reproduktorů | 2 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ano |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ne |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 3 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 20 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 6 GB |
| Frekvence procesoru | 2.84 GHz |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Největší rozlišení objektivu | 64 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…