Xiaomi Mi 9 64 GB Dual SIM černý (22597)
Optimalizace systému zrychluje výkon ještě rychleji. Hluboká optimalizace systému Xiaomi zaručuje, že si telefon zachová ideální stav po dobu jednoho a půl roku používání, a Game Turbo umožňuje ještě vyšší rychlost pro mimořádné herní zážitky.
Dny pomalého bezdrátového nabíjení jsou v minulosti. Nové inovace nyní umožňují bezdrátové nabíjení dosáhnout plného nabití za 90 minut – to je dokonce rychlejší než tradiční 18 W kabelové nabíjení.
Krása Mi 9 není jen v jeho barvách, ale v pevné trvanlivosti. Corning® Gorilla® Glass 6 poskytuje spolehlivou ochranu obrazovky. Kryt fotoaparátu je vyroben ze safírového skla, které poskytuje trvalou ochranu.
| Manuály ke stažení Xiaomi Mi 9 64 GB Dual SIM černý |
| Aktualizace firmwaru Xiaomi Mi 9 64 GB Dual SIM černý |
| Upgrade Xiaomi Mi 9 64 GB Dual SIM černý |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 64 GB |
| Velikost paměti RAM | 6GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | nepodporuje paměťové karty |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 855 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1800 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| GPS | ano |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| 48 + 16 +12 Mpx | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.75 |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | ano |
| Automatické ostření | ano |
| Rozlišení videozáznamu | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mpx (5184 x 3880) |
| 3300 mAh | |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení,Bezdrátové nabíjení |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Akcelerometr (G-Sensor) | ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Konektor | USB typ-C |
| NFC | ano |
| 3,5 jack | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | ano |
| IrDa infraport | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.39 “ |
| AMOLED | |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 bodů |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| FM rádio | <ne/td> |
| Kompatibilita GSM | Xiaomi Mi 9 |
| Barva telefonu | černá barva |
| Hmotnost výrobku | 0,48 kg |
| Šířka balení | 9,5 cm |
| Výška balení | 5,5 cm |
| Hloubka balení | 17,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,48 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…