se zakřiveným 3D krytem vpředu i vzadu
Potěšení pro všechny smysly – stylový, průkopnický design pro novou éru
Čtyřnásobný zadní fotoaparát se širokou škálou funkcí a vychytávek
Praktický a působivý design pro zvýšenou odolnost
Ať už jste na schůzce nebo na služební cestě, spolehlivá baterie je jednoduše nutností. Mi Note 10 Lite obsahuje baterii s kapacitou 5260 mAh, která telefonu poskytuje více než dostatek energie k tomu, aby zvládl i dvoudenní jednání. Můžete počítat i s podporou rychlonabíjení 30 W, díky které bude nabití otázkou chvilky.
Mi Note 10 Lite přichází s nejnovější verzí operačního systému MIUI 11, která poskytuje bezprecedentní výkon a funkce jak pro práci, tak pro zábavu.
Užijte si přístup k široké škále funkcí bez přerušení hry – přepínejte mezi sítěmi, blokujte oznámení, odpovídejte na hovory, pořizujte snímky obrazovky a posílejte rychlé odpovědi.
Qualcomm® Snapdragon™ 730G
| Manuál ke stažení Xiaomi Mi Note 10 Lite 6GB/64GB bílá |
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 64 GB |
| Kapacita baterie | 5260 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 |
| Typ panelu | AMOLED |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | bílá |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ne |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměťové karty | karta není |
| Šířka | 74.2 mm |
| Výška | 157.8 mm |
| Hmotnost | 204 g |
| Hloubka | 9.7 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM bez paměťové karty |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | Gorilla Glass 5 |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ano |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ano |
| Galileo | ano |
| OTG (On-The-Go) | ano |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ano |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | USB-C |
| Počet objektivů zadního fotoap | 4 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 16 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 6 GB |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 730G |
| Největší rozlišení objektivu | 64 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…