Jestli jste měli v oblibě mladšícho bráchu Redmi 8 tak vás Redmi 9 jistě potěší jelikož má spoustu vylepšení. Například větší kapacitu baterie a větší displej s mnohem lepším rozlišením.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9 3GB/32GB Ocean Green |
| Úhlopříčka | 6,5 “ |
|---|---|
| Typ displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 2436 x 1125 px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2×2,0 GHz + 6×1,8 GHz GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 3 GB GB |
| Interní paměť | 32 GB |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 198 g g |
| Kapacita baterie | 5020 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 5 x MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 MPx MP |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Redmi 9 |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…