NFC čip je výsadou převážně dražších mobilních telefonů. Xiaomi nyní přináší skvělé řešení v podobě dostupného telefonu s NFC a poctivou výbavou. Spousta místa pro vaše data, solidní výkon, inteligentní systém a obrovská výdrž je sázkou na jistotu.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9C NFC 2GB/32GB černá |
| Úhlopříčka | 6,5 “ |
|---|---|
| Typ displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1600 x 720 px |
| Operační systém | Android |
| Frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační paměť | 2 GB |
| Interní paměť | 32 GB |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 196 g |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13 MPx MP |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 MPx MP |
| NFC | Ano |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Typ telefonu | Smartphone |
| Model telefonu | Redmi 9C |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…