NFC čip je výsadou převážně dražších mobilních telefonů. Xiaomi nyní přináší skvělé řešení v podobě dostupného telefonu s NFC a poctivou výbavou. Spousta místa pro vaše data, solidní výkon, inteligentní systém a obrovská výdrž je sázkou na jistotu.
Výdrž baterie až 27 dní v pohotovostním režimu je zárukou dlouhotrvajícího výkonu.
Čipset MediaTek Helio G35 poskytuje telefonu spolehlivý výkon a zajišťuje za všech okolností plynulý provoz. HyperEngine Herní technologie HyperEngine je zárukou plynulejších a živějších herních zážitků se spolehlivým připojením a věrnými grafickými detaily.
Telefon lze odemknout prostřednictvím snímače otisků prstů na zadní straně nebo funkce AI odemykání obličeje.
Zadní kryt telefonu zaujme texturovanou vrstvou proti otiskům prstů, díky čemuž váš telefon bude vždy vypadat jako nový.
Ukažte světu svou krásu
Vytvořte si vaši vlastní galerii vzpomínek díky duálnímu fotoaparátu s umělou inteligencí, jenž vám umožní zachytit všechny důležité chvíle v neuvěřitelně živých barvách.
| Manuál ke stažení Xiaomi Redmi 9C NFC 2GB/32GB oranžová |
| Operační systém | Android |
| Úhlopříčka v palcích | 6.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 32 GB |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1600 × 720 |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora sítě | LTE |
| GPS | ano |
| Barva | oranžová |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| NFC | ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměťové karty | MicroSDXC |
| Šířka | 77.1 mm |
| Výška | 164.9 mm |
| Hmotnost | 196 g |
| Hloubka | 9 mm |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Typ Dual SIM | 2xSIM a paměťová karta |
| Typ SIM karty | nano |
| Odolnost skla | ne |
| Počet reproduktorů | 1 ks |
| Wifi standardy | b/g/n |
| Verze Bluetooth | 5 |
| Čtečka obličeje | ne |
| Gyroskop | ne |
| Akcelerometr | ano |
| Senzor přiblížení | ano |
| Senzor intenzity okolního svět | ano |
| Kompas | ano |
| Barometr | ne |
| Snímač srdečního tepu | ne |
| Stupěň krytí | žádné |
| Glonass | ano |
| Galileo | ne |
| Reverzní dobíjení | ne |
| Podpora rychlodobíjení | ne |
| 3.5mm jack | ano |
| Konektor | microUSB |
| Počet objektivů zadního fotoap | 2 ks |
| Počet objektivů předního fotoa | 1 ks |
| Rozl.předního fotoaparátu | 5 mpx |
| DualSim | ano |
| Operační paměť / RAM | 2 GB |
| Frekvence procesoru | 2.3 GHz |
| Procesor | Mediatek Helio G35 |
| Největší rozlišení objektivu | 13 mpx |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…