Xiaomi Redmi Note 5A 2GB 16GB LTE zlatý
Tělo smartphonu je vyrobeno z plastu s luxusním kovovým leskem a docela lehké – jen 150 g. Velikost telefonu je velmi příjemné o délce 153 mm, šířce 76,2 mm a tloušťce pouze 7,7 mm. Tento model je k dostání ve třech barvách zlatá, šedá a růžová.
Univerzální slot pro karty 2 + 1
Redmi Note 5A má slot pro 2 SIM karty a zárověň pro SD kartu. Díky tomuto zvláštnímu slotu pro trojité karty budete moci současně používat obě SIM karty (Nano-SIM) a paměťovou SD kartu. Nemusíte se obávat, kolik GB vnitřní paměti zbývá, protože můžete rozšiřovat paměť o další kartu SD až na 128 GB. Poskytuje vám ještě větší prostor k tomu, aby vaše drahocenné fotografie a videa.
Smartphone má jasný displej s rozlišením 5,5″ a 16 miliony barev. Tato velikost je již obvyklá a umožní vám bez problémů používat svůj smartphone jednou rukou. Kvalita obrazu je vynikající, takže si můžete vychutnávat hraní her a sledovat video na Redmi Note 5A. Toto zařízení má také ochranu zraku, které chrání vaše oči v noci. Displej pokrytý sklem 2.5D, který je nejen originálním designovým rozhodnutím, ale také dodatečnou ochranou.
Dlouhá výdrž baterie
Díky optimalizaci výkonu má tento telefon výdrž v pohotovostním režimu přibližně 10 dní díky baterií s kapacitou 3080 mAh.
Kryty na mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 5A / 5A Prime
Klíčové vlastnosti mobilu Xiaomi Redmi Note 5A 2GB/16GB LTE zlatý
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi Note 5A 2GB/16GB LTE zlatý |
Parametry mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 5A 2GB/16GB LTE zlatý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.5 “ |
| Interní paměť / ROM | 16 GB |
| Operační paměť / RAM | 2048 MB |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/1900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| Bluetooth | Ano |
| FM radio | ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ano |
| Počet barev | 16000000 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru 1 | 1400 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Šířka | 76.2 mm |
| Výška | 153 mm |
| Hmotnost | 150 g |
| Hloubka | 7.6 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Kryty na mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 5A / 5A Prime
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…