Xiaomi Redmi Note 7 128 GB červený
Čím více pixelů, tím je obraz jasnější. Redmi Note 7 používá zcela nový 48MP senzor – to je čtyřnásobek pixelů typické 12MP telefonní kamery. V režimu 48MP měří jediný pixel pouhých 0,8 μm, což má za následek rozlišení, které není ohromující.
Jediným klepnutím fotoaparát automaticky zachytí více obrázků a spojí je do jedné vysoce kvalitní fotografie. Redmi Note 7 přijímá ještě více světla, když kombinuje čtyři pixely do jediné 1,6μm Super Pixelu a vytváří vysoce kvalitní noční fotografii 12MP. Fotoaparát je vybaven velkým 1/2 palcovým senzorem a dokáže zachytit více světla v tmavších prostředích pro jasnější fotografie s menším šumem. Když máte v ruce tento druh síly, není třeba stativ.
Použití Snapdragon ™ 660 znamená, že poznámka Redmi 7 dosáhla téměř stavu vlajkové lodi.
Navíc toto speciální vydání procesoru AI poskytuje vyšší rychlost hodin procesoru pro neuvěřitelně hladký provoz a citlivé hraní.
Čím více pixelů, tím je obraz jasnější. Redmi Note 7 používá zcela nový 48MP senzor – to je čtyřnásobek pixelů typické 12MP telefonní kamery. V režimu 48MP měří jediný pixel pouhých 0,8 μm, což má za následek rozlišení, které není ohromující.
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi Note 7 64 GB červený (22866) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 64 GB |
| Velikost paměti RAM | 4GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 660 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1840 MHz |
| Počet SIM karet | Hybridní slot |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| GPS | ano |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,Infraport,GPS,GLONASS,A-GPS,Beidou |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| 2 | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 5 Mpx |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | ano |
| Automatické ostření | ano |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| 13 Mpx (4224 x 3136) | |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Akcelerometr (G-Sensor) | ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Konektor | USB typ-C |
| NFC | ne |
| 3,5 jack | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | ano |
| ano | |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.3 " |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| Tvar výřezu | Kapka |
| FM rádio | ano |
| Kompatibilita GSM | Xiaomi Redmi Note 7 |
| Barva telefonu | červená barva |
| Šířka výrobku | 7,52 cm |
| Výška výrobku | 15,92 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…