Xiaomi Redmi Note 8T 32 GB Dual SIM černý
Skleněné pouzdro 2.5D v oblíbených barvách s vysokým poměrem obrazovky k tělu
Čtyřpásmová kamera s rozlišením 48 MP
Více než jen velmi jasný obraz Portréty, širokoúhlý obraz a makro mají vše
Kapacita baterie 4000 mAh + 18 W Rychlé nabíjení podporuje multifunkční displej certifikovaný NFC TÜV Rheinland Qualcomm® Snapdragon ™ 665
Mimořádný herní zážitek
Podporuje multifunkční NFC – Změní váš telefon na peněženku
Plné nabití za 2 hodiny 4000 mAh energie + 18 W rychlé nabíjení
Corning® Gorilla® Glass 5 přední a zadní Nano-povlak odolný proti stříkající vodě
Záruka nejvyšší kvality
| Manuály ke stažení Xiaomi Redmi Note 8T 32 GB Dual SIM černý (25932) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 32 GB |
| Velikost paměti RAM | 3GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Snapdragon 665 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 2200 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Stupeň krytí | IP52 |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| Nádstavba systému | MIUI |
| Mobilní služby | GMS |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,Infraport,NFC,GPS,GLONASS,A-GPS,Beidou |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| ano | |
| 5G | ne |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 8 + 2 + 2 Mpx |
| Fotoaparát | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.75 |
| 1 | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx (4160 x 3120) |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Funkce fotoaparátu | širokoúhlý objektiv,noční režim,automatické ostření,přisvětlovací dioda,Bokeh efekt |
| Stabilizace obrazu | Elektronická |
| Kapacita akumulátoru | 4000 mAh |
| Vlastnosti baterie | Rychlé nabíjení |
| Výkon nabíjení | 18 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Zabezpečení | Čtečka otisků prstů na těle,Odemykání obličejem |
| Senzory | Gyroskop,Senzor přiblížení (proximity),Digitální kompas,Světelný senzor,Akcelerometr (G-senzor) |
| Konektor | USB typ-C |
| 3,5 jack | ano |
| ano | |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.3 " |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | |
| Tvar výřezu | Kapka |
| FM rádio | ano |
| Kompatibilita GSM | Xiaomi Redmi Note 8T |
| Barva telefonu | černá barva |
| Šířka výrobku | 7,54 cm |
| Výška výrobku | 16,11 cm |
| Hloubka výrobku | 0,86 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…