Acer Iconia One 10 32GB bílý
Díky upgradovanému operačnímu systému, přístupným funkcím a mimořádnou výdrží baterie jsou možnosti ovládání zařízení bezkonkurenční.
Upgradovaný operační systém
Systém Android 7.0 nabízí nové uživatelské prostředí, rozšířené funkce a snazší používání.
Celodenní výdrž baterie
Díky až 10hodinové2 výdrži baterie můžete mít zařízení při ruce po celý den.
Vývoj designu
Tablet se vyznačuje intuitivnějším designem důmyslných funkcí a nastavení. Naučíte se ho používat snadno a rychle.
Displej FHD
Sdílejte obrazovku ve věrných barvách s přáteli díky displeji s rozlišením FH1 a technologií IPS
Úchvatný zvuk
Technologie DTS-HD Premium Sound™ optimalizuje vestavěný systém reproduktorů s pěti magnety.
Klíčové vlastnosti tabletu Acer Iconia One 10 32GB bílý (NT.LE2EE.001)
| Manuály ke stažení Acer Iconia One 10 32GB bílý |
dosud žádná recenze
Parametry tabletu Acer Iconia One 10 32GB bílý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 10.1 “ |
| Interní paměť | 32 GB |
| 3G připojení | ne |
| LTE | ne |
| GPS | ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Typ displeje | IPS |
| Provedení displeje | kapacitni |
| Fotoaparát/kamera | ano |
| Rozlišení hlavního aparátu | 5,0 |
| SIM | NE |
| Frekvence procesoru 1 | 1300 MHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Operační paměť | 2 GB |
| Slot na paměťové karty | ano |
| Komunikace | USB / Wifi / Bluetooth |
| Barva | bílá |
| Mikrofon | ano |
| Šířka | 25.8 cm |
| Výška | 16.7 cm |
| Hmotnost | 530 g |
| Hloubka | 0.9 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…
View Comments
Hledali jsem tablet do domácnosti na běžné užití jako hudba a videa. Možnost Aceru jsem volil sice jako jednu z posledních ale nakonec vyhrála poměrem cena, výkon. Chválím svižný procesor quad core 1,5 , ramku 2 gb, a co mě velice překvapilo je kvalita obrazu. Videa se přehrávají ve FHD a barvy, jemnost obrazu a průběh je parádní. Opravdu mohu odporučit.
procesor RAM display úložiště baterie
snad jen absence LTE