Honor 20 lite červený
Zvětšete si své oblíbená selfie snímky na plakátovou velikost 2,3 x 1,7 m bez ztráty sebemenšího detailu. Funkce zkrášlení pomocí umělé inteligence dodá vašim selfie snímkům okouzlující krásu a zároveň přirozenost.
Hlavní fotoaparát 24 MPx se třemi čočkami a umělou inteligencí bez problému zachytí vaši jiskru na každém kroku. Závěrka f/1,8 a senzor Quadra CFA vám poskytují výhody vlastního fotografického ateliéru při jakémkoli světle. Umělá inteligence pro rozpoznávání více prostředí dokáže rozlišit 22 kategorií předmětů v rámci více než 500 scénářů a vytvořit tak film profesionální kvality.
Díky sofistikované fotolitografické technologii 3D nabízí HONOR 20 Lite dynamický spektrální barevný
gradient se zářivým efektem v pozadí, jímž dokáže rozzářit každý pohyb.
4 GB + 128 GB. Ponechte si všechny své oblíbené hry a optimalizujte svůj zážitek z používání aplikací díky čipsetu 12 nm Kirin 710 a paměti 4 GB RAM. Uložte si až 500 dílů svých oblíbených televizních seriálů v úložišti o kapacitě 128 GB, které můžete pomocí microSD karty rozšířit až na 512 GB.
Revoluční turbo technologie pro rychlejší zpracování grafiky GPU Turbo 2.0 dramaticky zlepšuje efektivitu zpracování grafického obrazu a přináší vám příjemný zážitek z hraní her na celé obrazovce.
Duální 4G SIM, stabilní připojení k internetu, vylepšená kvalita hovorů. Režim AI Elevator inteligentně rozpoznává, zda jste nastoupili do výtahu nebo z něj vystoupili, a během několika málo sekund vám obnoví signál 4G
Operační systém EMUI 9.0 na bázi nejnovějšího systému Android 9 nabízí přehledné uživatelské rozhraní, obohacuje systém správy dat a optimalizuje zážitky uživatele mobilního telefonu.
Díky vašemu novému asistentovi kontroly zdraví s funkcí skenování potravin a zjišťování jejich kalorické hodnoty si už nemusíte dělat starosti s počítáním kalorií při dietě.
| Manuály ke stažení Honor 20 lite červený (51093SKY) |
| Aktualizace firmwaru Honor 20 lite červený (51093SKY) |
| Upgrade Honor 20 lite červený (51093SKY) |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Kirin 710F |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1700 MHz |
| Počet SIM karet | Hybridní slot |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 9.0 Pie |
| GPS | ano |
| Bezdrátové technologie | Wi-Fi,Bluetooth,NFC,GPS,GLONASS,A-GPS,Beidou |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| HSCSD/HSDPA | ano |
| 24 Mpx (5632 x 4224) | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | ano |
| Automatické ostření | ano |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx (6528 x 4896) |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| širokoúhlý objektiv,noční režim,automatické ostření,přisvětlovací dioda | |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Kapacita akumulátoru | 3400 mAh |
| Pohotovostní doba | 612 hod. |
| Doba hovoru | 1 140 min |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Akcelerometr (G-Sensor) | ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Konektor | micro USB |
| NFC | ano |
| 3,5 jack | ano |
| Wi-Fi | ano |
| ano | |
| IrDa infraport | ne |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.21 “ |
| Typ displeje | <LTPS/td> |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 bodů |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| Tvar výřezu | Kapka |
| FM rádio | ano |
| Kompatibilita GSM | Honor 20 Lite |
| Barva telefonu | červená barva |
| Šířka výrobku | 7,36 cm |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…