Honor 8X 128 GB Dual SIM modrý
| Manuály ke stažení Honor 8X 128 GB Dual SIM černý |
| Aktualizace firmwaru Honor 8X 128 GB Dual SIM černý |
| Upgrade Honor 8X 128 GB Dual SIM černý |
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Interní paměť | 128 GB |
| Velikost paměti RAM | 4GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSD,microSDHC,microSDXC |
| Typ mobilního procesoru | Kirin 710 |
| Počet jader | osmijádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1700 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 8.1 Oreo |
| Mobilní služby | GMS |
| Bezdrátové technologie | GPS |
| Síťová frekvence (GSM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 850,900,1900,2100 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 2100,1800,2600,900,800 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| 3G | ano |
| 4G/LTE | ano |
| 5G | ne |
| ano | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 20 Mpx (5120 x 3840) |
| Fotoaparát | |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1.8 |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx (4608 x 3456) |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| 3750 mAh | |
| Pohotovostní doba | 639 hod. |
| Doba hovoru | 1 260 min |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Konektor | micro USB |
| 3,5 jack | ano |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 6.5 “ |
| Typ displeje | LTPS |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 bodů |
| FM rádio | ano |
| Určeno pro model telefonu | Honor 8X |
| Barva telefonu | modrá barva |
| Šířka výrobku | 7,6 cm |
| 16 cm | |
| Hloubka výrobku | 0,78 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,18 kg |
| Šířka balení | <9,5 cm/td> |
| Výška balení | 6 cm |
| Hloubka balení | 17,5 cm |
| Hmotnost balení | 0,48 kg |
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…