Honor 7S 2GB 16GB Dual SIM Zlatý
VYŠŠÍ HLASITOST PŘIJÍMAČE. Užijte si vyšší hlasitost přijímače a jasnější poslech v hlučném prostředí. Nastavte si hlasitost chytře podle podmínek prostředí.
KAPACITA BATERIE 3020 mAh
Vysokokapacitní baterie 3020mAh. Inteligentní správa baterie 6.0: nová technologie Honoru s inteligentním napájením.
13MP ZADNÍ FOTOAPRÁT S TECHNOLOGIÍ PDAF
Zbrusu nový Honor 7S je vybaven rychlozaostřovacím HD fotoaparátem s rozlišením 13MP, se kterým budou vaše fotografie dokonalé ostré.
SELFIE LED DIODA
Přední fotoaparát s inteligentní Selfie LED diodou pro dokonalejší fotky. Foťte ostré snímky i při slabé světelnosti.
-Inteligentní úprava světla
-Ještě dokonalejší selfie v protisvětle
ROZŠÍŘENÍ SLOTŮ PRO DUÁLNÍ SIM + MICRO SD, PAMĚŤ AŽ 256 GB
NOVÝ ANDROID 8.1
-Je rychlý a nenechá váš ve štychu. Takový je nový design Android 8.1.
-Pro pohodlí vašich očí: slabé světlo a jasně modré světlo, chránící váš zrak.
Kryty na mobilní telefon Huawei Honor 7S
Klíčové vlastnosti mobilu Honor 7S 2GB/16GB Dual SIM Zlatý
| Manuály ke stažení Honor 7S 2GB/16GB Dual SIM Zlatý |
Parametry mobilního telefonu Honor 7S 2GB/16GB Dual SIM Zlatý
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 5.4 “ |
| Interní paměť / ROM | 16 GB |
| Operační paměť / RAM | 2048 MB |
| Kapacita baterie | 3020 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu | 13,0 |
| DualSim | ano |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Rozlišení displeje | 1440×720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Dotykový displej | ano |
| Typ displeje | kapacitní |
| Videonahrávání | ano |
| HD video | ano |
| Autofokus | ano |
| Digitální fotoaparát | ano |
| Blesk | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora sítě | LTE |
| UMTS pásma | 900/2100 |
| HSDPA | ano |
| GSM pásma | 850/900/1800/1900 |
| GPRS | ano |
| GPS | ano |
| Barva | zlatá |
| Bluetooth | Ano |
| Slot na paměťové karty | ano |
| MP3 | ano |
| NFC | ne |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru 1 | 1500 MHz |
| Podpora aplikací | ano |
| Typ paměťové karty | microSD/SDHC |
| Šířka | 70.9 mm |
| Výška | 146.5 mm |
| Hmotnost | 142 g |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Operátor | neblokovaný |
Kryty na mobilní telefon Huawei Honor 7S
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Coral Green – výjimečný výkon a moderní styl v…
Xiaomi Redmi Note 14 5G 8GB/256GB Lavender Purple – Moderní výkon a styl v jednom…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Natural Titanium – špičkový výkon a elegantní titanové tělo Apple…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Black Titanium – dokonalost v titanovém těle Apple iPhone 16…
Apple iPhone 16 Pro 512GB Desert Titanium – Vlajková loď s titanovou precizností Apple iPhone…
Apple iPhone 16 Pro 1TB Natural Titanium – luxusní výkon bez kompromisů Apple iPhone 16…